Főbűnök

Flóra Vendéglő BócsaFlóra Vendéglő Bócsa a térképen

Átlagos 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Falánkság, mohóság, meg ilyenek... Tulajdonképpen nem is olyan régen ebédeltem, de meleg volt nagyon, inni szeretem volna valamit, meg talán egy kávét... Bócsán áthajtva hát itt kucorgott ám az út mentén egy étterem, csak van itt innivaló is... a teraszon - magyar falusi fíling - helyi melósok pótolták az elvesztett energiákat, egy másik asztalnál meg az itteni fiatalok ettek és harsányan, ocsmányul káromkodtak... csak úgy repkedtek a... Szóval, a magyar falu hangja nem csak kakas hajnalban, meg a kolomp, meg a tehén bőgése az istállóban, meg a röf-röf, hanem eképp korszerűsödött. Így aztán behúzódtam a belső térbe, ami elég kellemes a külsőhöz képest, igénybe vettem a mosdót, ami használható volt, a pultba érkező nagydarab fiatalember meg barátságos volt, talán kedves is. Bennem meg ott motoszkált, hogy hülye, csak nem fogod kihagyni, itt van kint felírva a táblán, hogy pacal, meg zúza, csak nem mész el úgy, hogy nem eszel valamit? Így aztán megadtam magamat az eredendő bűnnek, és szégyenkezve megkérdeztem, hogy nem vagyok éhes, de egy kisadag zúzapörköltet azért megkóstolhatnék? Sok ember a bűn elkövetésének pillanatában tisztában a bűnösségével. Így aztán a fiú beszólt a kisablakon a konyhába, hogy Jóska, lesz egy kis zúza, és ekkor már el is dőlt. Letelepedtem, nézelődtem, kivártam a zúzámat, ami meg is érkezett egyszer, a krumpli keservesen pocsék volt (hogyan lehet egy sima főtt krumpli pocsék?) volt viszont belekarikázott zöldpaprika, ez nagy pozitívum, mert egyébként eléggé semmilyen volt a zúzapörkölt, így meg lett valamilyen. Nem volt egy nagy öröm, különösen akkor, amikor nem vagy éhes, hát a kiadagból is hagytam egy kicsikét. Azt hiszem, az elején nagy szomjamban egy Sprite-ot ittam, bár nem szoktam, a végén meg egy zéró Coca-colát, mert foggal-körömmel vigyázok a már régmúlt egészségemre. Fizetésnél mindez úgy váltható át nemzeti bank által elfogadott fizetőeszközre, hogy egy tétel 2170 forint, ez lehetett a zúza, és van egy 1000 forintos tétel, ezek lehettek a levek. Hogy ne legyek suttyó, a 3170 forintot 3500-ra egészítettem ki. Ennyi volt a kaland.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Flóra Vendéglő Bócsa - BelsőFlóra Vendéglő Bócsa - EgyébFlóra Vendéglő Bócsa - MosdóFlóra Vendéglő Bócsa - MosdóFlóra Vendéglő Bócsa - MosdóFlóra Vendéglő Bócsa - Étel/italFlóra Vendéglő Bócsa - BelsőFlóra Vendéglő Bócsa - Külső képFlóra Vendéglő Bócsa - BelsőFlóra Vendéglő Bócsa - BelsőFlóra Vendéglő Bócsa - BelsőFlóra Vendéglő Bócsa - Belső
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval