Strand Hotel Bogács ★★★

Strand Hotel Bogács
Strand Hotel BogácsStrand Hotel Bogács
Strand Hotel BogácsStrand Hotel Bogács

Strand Hotel Bogács bemutatkozása

A gyógyfürdő területén épült szállodánk 3 csillagos kategóriába tartozik, Bogács egyetlen ilyen színvonalú szállásadó egysége.
A tiszta levegő, a természet közelsége itt a komfortos elhelyezéssel és a takaros szobákkal párosul.
A hotelben 23 db 2 ágyas szoba található, melynek egy része pótágyazható.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Strand Hotel Bogács vélemények

Gyenge 2021. november 30.a párjával járt itt
Sajnos mi nem jártunk jól ezzel a választással, a szoba pici, a hütöbe nem fér egy normál ásványviz sem, a tv talán 40 cm es, az erkélyen 1 szék éppen elfér, a recepciós kioktato stilusu, a szauna nem müködik és a vezetöben semmi kommunikációs készség. A parkolás külön dij, ami máshol ingyen van, mi otthagytuk , ezek miatt a problémák miatt, de szerintük ők mindent teljesitettek.
2016. július 25.a párjával járt itt
Kellemes három éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelben ! Nagy előnye, hogy a stranddal szinte egybe épült és a fürdőzésért nem kellett külön fizetni! Szobánk a napos oldalra esett,szerencsénkre nem volt az az igazi kánikula,így klíma nélkül is tudtunk pihenni! A klíma árát soknak tartottuk egyébként naponta !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 14.a párjával járt itt
Rendkívül kedvező áron sikerült megvennem az üdülési utalványt,így mindenképpen megérte ezt a szállodát választani. Tiszta viszonylag kényelmes mint előttem többek megírták a strand és hotel egyben nagyon előnyös. Visszafogott de elégséges reggeli, a vacsora a teljes étlapról választható.
Kiváló 2014. június 23.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk ebben a Hotelben. Mindig megvoltunk elégedve mindennel,nagyon jó hogy közvetlen átjárás van a fürdőben, kipihenten mentünk haza. Az ellátás és a tisztaság is jó volt. Máskor is elfogunk ide jönni,és az ismerőseimnek is ajánlani fogjuk ezt a Hotelt. Képet nem csináltunk de most bepótoljuk mert elfogunk tölteni itt ujból 3 napot.
Átlagos 2014. január 2.a párjával járt itt
Szilveszter időszakra szerettünk volna elutazni valahová. Már az ajánlatkérésnél elkezdődtek a problémák, ezt utólag nézve olyan előjelnek kellett volna tekinteni, hogy keressünk más szálláshelyet. A hotel recepcióját háromból egyszer sem tudtuk elérni, aztán egy szállásfoglaló portálon keresztül próbáltuk megtudni, van-e még a szilveszteri időszakra szabad hely.
2013. november 9.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a szállodában. Előnyös, hogy a strandra közvetlen a bejárás. Az ellátás bőséges, házias, egyetlen kifogásom csupán, hogy az ebédnél elég zsúfolt volt az étterem, mivel a strand többi vendége is ott étkezett. Mi a manzárd szobát kaptuk, egy kicsit szűkös és zajos volt.
2013. augusztus 23.a párjával járt itt
A környezet szép, a személyzet közvetlen, a szállás tiszta, rendezett, az étkezések finomak és bőségesek. Szívesen járunk vissza pihenni. Az ár és az érték összhangban van egymással.
Külön előny, hogy az időjárástól függetlenül lehet itt pihenni.
Az esti fürdőzés lehetőségét is kifejezetten jó ötletnek tartom.