A Boszorkány Pizzéria & Étterem Budapest

4,3
étterem, pizzéria, szendvicsbár
A Boszorkány Pizzéria & Étterem Budapest
A Boszorkány Pizzéria & Étterem BudapestA Boszorkány Pizzéria & Étterem Budapest

A Boszorkány Pizzéria & Étterem Budapest bemutatkozása

A Boszorkány Pizzéria & Étterem szeretettel vár mindenkit az Örs vezér tere 2. szám alatt (Mimóza Eszpresszó), és kiszállít mindenkinek, aki a XIV. , X. , XVI. , XV. , és VII. kerületek valamelyikében lakik.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

A Boszorkány Pizzéria & Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Pár napja jártunk az étteremben. A név nem volt kiírva sehol, egy kissé kellemetlen volt, hogy keresgélni kellett. Először megdöbbentünk, mert egy igazi kis kocsmába találtuk magunkat. Sajnos ez már eléggé lelombozó tud lenni. Az asztal sem volt valami tiszta. Az étlap konkrétan ragadt valamitől!
2013. június 30.a párjával járt itt
A Barátnőmmel mentünk el egy este. Mi boszorkány éttermet kerestünk, egy valódi saját épülettel rendelkező valamit (igazság szerint el se olvastam a Mimóza eszpresszót), így nem találtam meg elsőre az éttermet, mert csak a Mimóza van ki táblázva, a Boszorkány nem. Miután beléptem tényleg egy kocsmában találtam magam, ami mögött egy nagyobbacska terem volt (az a pizzéria része).
Kiváló 2013. június 20.a párjával járt itt
Szuper gyors, udvarias kiszolgálás, verhetetlen árak. Minden étel amit itt fogyasztottam nagyon finom, kiemelném a pizzát, amin látszik, hogy gondosan és hozzáértően van elkészítve. Lehetőség nyílik az ízletes étel elfogyasztása után egy jó kis biliárdra vagy csocsóra is. Az étterem könnyen megközelíthető útba esik jövet menet! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Friss, finom nyersanyagokból szakértő kezek készítették a pizzáinkat, ez bizonyos; elszoktam már attól, hogy ilyen jó áron ennyire finom ételeket kapjunk, ezért volt olyan örömteli elfogyasztani amit rendeltünk tőlük. Csak ajánlani tudom, mert olcsó, családias, gyorsan kihozzák a rendelést és nagyon finom minden!!
A Boszorkány Pizzéria & Étterem Budapest a térképen
1148 BudapestÖrs vezér tere 2.
• ingyenes WIFI • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés
H-V
magyar, olasz, mediterrán