Hűsítő buborékok

Bubble Tea Shop - KöKi Terminál BudapestBubble Tea Shop - KöKi Terminál Budapest a térképen

2018. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2018. július 4.
Több féle méretben kérhető teák, vagy magunk által összeállítva, vagy vannak előre összekombinált ízek, amikből választani lehet.
Az alap lehet fekete vagy zöld tea, bele kérhetőek különböző ízű szirupok, golyócskák és zselék, és/vagy tápióka. Tulajdonképpen egész kellemes ízűre sikerült, és a dolgozók nagyon segítőkészek voltak a választást illetően. Ettől függetlenül drágának találom.
Kicsit hiányolom, hogy nincs a teázóhoz egy olyan rész, ahol le lehet ülni fogyasztani, de a közelben találtunk padot.
Amit furcsállok, hogy nincsenek letakarva a golyócskák, és azok felett beszélnek egész nap, szerintem ez nem valami higiénikus.
A kis pukkanós golyócskák nagyon tetszenek, különleges az állaguk és nekem nagyon ízlik. Nagyon sokféle ízben kapható.
Már sok hasonló teázó létezik, de nekem eddig ez a tea ízlett legjobban.
Hangulat:Kiváló
Bubble Tea Shop - KöKi Terminál Budapest - Étel/ital

Bubble Tea Shop - KöKi Terminál további értékelései

2019.01.13barátokkal
Barátságos , dekoratív , kedves pultoslány volt a dolgozó. Többször is fogok menni :) Az árak nem annyira kedvezőek , de jobb mint pl a westendben.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig