Imádnivaló ló

Egyszarvú Unicorn Bistro & More BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest a térképen

Kiváló 2024. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. április 21.
Nos, az Unicornis úgy szuper, ahogy van! Persze, lehet, hogy mindenkinek mást jelent, láttam a pici lányokat, akik éppen a születésnapjukat tartották itt ma, nagy, rózsaszín tüllszoknyában, nekik egy saját életérzés, nekem meg a feleségemnek, idős, másfajta emberek, meg habos-babos rózsaszín hülyeség, amit éppen ezért imádni lehet, megmártózni benne, idétlen, vicces fotókat csinálni az ismerősöknek, a komolykodó hülyéknek meg idegborzolás, polgárpukkasztás, nekünk meg vigyor, mosoly, jóhangulat. Csak hát... nem úgy van ám az! Hogy csak úgy bemegyünk! Ide be kell jelentkezni, időben! Én ökör, elmulasztottam ezt. Ezért megszégyenülten álltunk az ajtóban, nagyon sajnálják, de ha nem foglaltunk, akkor nincs, de aztán megsajnálták ezt az idős rajongót, jól van hát na, ne sírjon, itt egy asztal, de nem maradhatnak sokáig, mert háromra jönnek ide. Na, az pont elég volt, diadalmasan letelepedtünk a tényleg szűk kis helyre, de mindegy is, így is nagyon buli, Csupa színes falatka, mit is válasszon az ember, A mangó Muci pohárdesszertnek már a neve is muci, szóval azt, szerintem a meggyes sörféleségem egy másik tétel. de hát az is rózsaszín, nejem is valami süteményekre örült rá, meg cappuccino, szóval így szép az élet, ahogy kerek! Legközelebb színes hamburgert is eszem, meg olyan szivárványszínű sütit is, mert egyszer élünk! A lányok dolgoznak szorgalmasan, icipici itt minden, a vendégtér is, de a bent a pult mögött is, a négy lány nem is fért egyszerre el benne, ha egy bement, egynek ki kellett jönnie, de hát méltán népszerű ez a hely, és mindenkinek ajánlanám, aki lelkében szabad és tud örülni!
Hangulat:Kiváló
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Külső képEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étlap/itallapEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étlap/itallapEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étlap/itallapEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/ital

Egyszarvú Unicorn Bistro & More további értékelései

2024.03.19barátokkal
Régóta tervben volt, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kiszolgálás nagyon kedves, profi volt. Az ételek frissek, és finomak voltak, laktató adagok (erre nem is számítottam) A kiszolgálás gyors, de a másfél óra így is hamar elrepült. Szép, tiszta étterem, ár-érték arányban, szerintem pont...
2024.03.06családjával
Nagyon jól éreztük magunkat,finom ételek,tiszta környezet,egyedi dekor,kedves koszolgálás. Mindenkinek ajánlom,gyerekeknek kánaán. Biztos,hogy visszatérünk még
2024.03.05a párjával
A párommal jártam itt Valentin nap alkalmával. Nagyon meg voltam elégedve az ételekkel és a kiszolgálás minőségével egyaránt. Ajánlom mindenki számára az éttermet !
Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény
Tavaszi wellness élmény