Modortalan pincérek, ócska ételek túlárazva

Ezüstponty Vendéglő BudapestEzüstponty Vendéglő Budapest a térképen

Szörnyű 2015. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 10.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ennyire gusztustalan helyet keveset ismerek. A pincérek mérhetetlenül modortalanok, úgy viselkednek mintha kényszerből lennének ott.
A minőség köszönőviszonyban sincs az árral. Egyikünk étele tocsogott az olajban, egy másik főételt hidegen hoztak. Egy salátát elfelejtettek kihozni és nemhogy nem kértek elnézést, még be is szóltak nekünk.
Senkinek nem ajánlom a helyet! Legszívesebben fizetés nélkül távoztam volna, annyit érdemelnek.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Gyenge

Ezüstponty Vendéglő további értékelései

2024.01.05
Az Ezüstponty Vendéglő a XII. kerületben a Farkasréti Temető közelében található, története egészen 1876-ig nyúlik vissza. Először Vincellérház, majd 1910-től kezdődően, azaz több mint 100 éve vendéglőként működik. 1996 óta a jelenlegi tulajdonosok hozzáértésének és gondos vezetésének...
2023.08.28barátokkal
Családi reddezvényeken (temetés után) szűk családi vacsorázások, és évtezedek óta osztálytalálkozónk színhelye. Ha nem tetszene nyilván nem járnánk ide. Kihaló félben lévő kerthelyiségek korában jó, hogy van ez a kedves hely! Csdak az idő legyen kellemes.
2023.07.09családjával
Péntek du. fiam diplomáját ünnepeltük. Most sem csalódtunk az étteremben. A kiszolgálás rendkívül udvarias, a pincérek figyelnek mindenre, az ételek mindig finomak, a kert és a vendéglő rendkívül hangulatos. Máskor is szívesen járunk ide. TNZoltán
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval