Habibi Vár Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Habibi Vár Budapest vélemények

Átlagos 2017. augusztus 25.a párjával járt itt
"Kényelmesen élvezheted az aszalt gyümölcsös csirkés tajint, a bárányhúsos mini kebabokat, a marokkói fűszerezésű borjúhús gombócokat, az ízletes falafeleket, a kapros diós mazsolás rizst, a steak burgonyát és a tzatzikit. " - állt az egyik bónuszos cég ajánlatában, és igazán megörültünk neki, mert szeretjük a marokkói konyhát, különösen a bárányhúst, és ritkán találkozunk vele.
Habibi Vár Budapest - Külső képHabibi Vár Budapest - BelsőHabibi Vár Budapest - BelsőHabibi Vár Budapest - BelsőHabibi Vár Budapest - BelsőHabibi Vár Budapest - BelsőHabibi Vár Budapest - Étel/italHabibi Vár Budapest - Étel/italHabibi Vár Budapest - Belső