Havanna Pizzéria Budapest

Hotel Aquarell Cegléd

Havanna Pizzéria Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2021. június 27.barátokkal járt itt
A Havanna Pizzéria (és elődei) közelsége révén sokáig kedvenc helyünk volt. Sajnos egyre ritkábban látogatjuk. Legutóbbi próbálkozásunk egy 7 fős baráti-családi kísérlet volt, emlékezetes marad, de nem pozitív értelemben. A rendelt ételek (pizza, hamburger) minőségével nem volt gon, annál több a kiszolgálással. . .
Kiváló 2018. november 12.barátokkal járt itt
Szinte már törzsvendégnek számítunk ebben a kis hangulatos és családias pizzériában. Számos étteremben megfordultam már, úgyhogy van összehasonlítási alapom. A személyzet kedves, az étel - nem csak a pizza! - isteni finom, és bőséges. A desszert ízletes és ízlésesen dekorált. Ár-érték arányban teljesen megfelel az elvártaknak, még sohasem csalódtunk.
Havanna Pizzéria Budapest - Étel/ital
Gyenge 2016. május 4.egyedül járt itt
Egyszer rendeltem innen egy pokol tüze pizzát. Felét nem birtam megenni olyan rossz volt. Madárszem chilit csak a neve tartalmazott. Az egész pizzát elnyomta a zöld paprika ize. Ami még jobban fájt hogy a pizzára gépsonka került. Nem vagyok olyan finnyás gyerek de akkoris. Kérdem én mibe kerülne lecserélni a gépsonkát igazi sonkára.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Nagyon sok pizzériát kipróbáltunk már de itt még soha nem ettünk rosszat! Van íze a pizzának! A család az esetek többségében pizzát szokott rendelni de előfordult,hogy tésztát is rendeltünk. Nagyon finom és ízletesek az ételek. Gyors a kiszolgálás,hangulatos az étterem.