Hong Kong Étterem - Béke út Budapest

Hong Kong Étterem - Béke út BudapestHong Kong Étterem - Béke út Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Hong Kong Étterem - Béke út Budapest vélemények

2018. július 10.a párjával járt itt
Igaz nem most volt, de ettem itt remek ételt. Kifejezetten ízlett a tarisznyarák leves, amiben friss pokchoi volt. A jázmin teát többször újra töltötték, szinte már kérdezés nélkül is. Van homár, magunk választhatjuk ki, és számomra elég autentikusnak tűntek az ízek, igaz, kicsit európai gyomorhoz van igazítva, de ez mindenhol jellemző.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. augusztus 27.barátokkal járt itt
Azért egy, mert nincs nulla, vagy még inkább minusz! ! ! Botrányos hely. Az alap, hogy a kínaiak mindenben előnyt élveznek. Fél órával utánunk jöttek, de mire mi kaját kaptunk, ők már mentek is. Algát kértem, kb egy óra után szóltak, hogy elfogyott, de a kínai mellettem kapott. Szóltam: pincér mondta, hogy spenót. . .
2014. május 13.a párjával járt itt
Már régóta járok ide,mert ez az egyik legjobb kínai étterem. Nagy adagok(a maradékot szívesen becsomagolják), megfizethető árak,udvarias kiszolgálás,nem túl elegáns. Eddig mindig jjól éreztem magam és jókat ettem itt, most sem csalódtam. Gondolom sokan mások is így gondolják,mert folyamatosan sok a vendég.
Hong Kong Étterem - Béke út Budapest - Étel/italHong Kong Étterem - Béke út Budapest - Étel/italHong Kong Étterem - Béke út Budapest - BelsőHong Kong Étterem - Béke út Budapest - Étel/italHong Kong Étterem - Béke út Budapest - Étel/ital