Átlagos kínai étterem.

Kínai Gyorsbüfé - Szondi utca BudapestKínai Gyorsbüfé - Szondi utca Budapest a térképen

Átlagos 2017. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. július 11.
Semmi extra. Nem is könnyű megtalálni. Én pl évekig laktam mellette, míg kiderült, hogy van egy étterem a szomszédos pincék egyikében. Nem túl hivalkodó a cégér. Lenn álkínai díszletek, a hagyományos gyorskaja pult, és ugyanazok az ételek, mint az összes többi hasonló étteremben. Tálcára a tojásos rizs, a csípős ragu (aminek sosem fogom megtanulni a nevét), vagy esetemben dobozba, és a pult végén a kasszánál fizet.

Tolongás nem volt, egyedül voltam az étteremben, ami talán picit nygyobb is, mint a szokványos. Ezzel kilóghat a sorból.

A kaja neve ugyanaz, az íze is. Mintha egy helyen főznének minden kínai gyorsbüfének :)
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Kínai Gyorsbüfé - Szondi utca Budapest - Külső képKínai Gyorsbüfé - Szondi utca Budapest - Külső képKínai Gyorsbüfé - Szondi utca Budapest - Külső kép

Kínai Gyorsbüfé - Szondi utca további értékelései

2018.11.09a párjával
A Városligetből hazafelé tartva megéheztünk, és elhatároztuk, hogy olyan helyen ebédelünk, ahol még nem jártunk. A Szondi utcai névtelen kínai gyorsbüfé szimpatikusnak tűnt. A pincehelyiség tiszta, a berendezése egyszerű, a viaszos vászon terítőknek köszönhetően kicsit menza jellegű. Viszont...
Hotel Belenus Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon
Belenus pihenés hétköznapokon