McDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest

2,7
gyorsétterem, kávézó - kávéház, hamburgerező
McDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest
McDonald's - Móricz Zsigmond körtér BudapestMcDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Tavaszi-nyári pihenés
2024.09.30-ig
Átrium Hotel Harkány

McDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2024. február 2.egyedül járt itt
Észrevettem, hogy milyen régen voltam itt, legalább is papíron, aztán meg nem kell minden nap a szaúdi királlyal ebédelni, jó lesz nekem ez itt, hát bementem ebbe a Mekibe. Jé, hogy megváltozott. . . a lépcső fölött nagy fal, a régi széles, hosszú pult helyett, aztán jobbra meg balra lehet bebújni mögé, közben meg vannak a nyomogatós táblák, és azon teen-csapatok nyomogatnak is.
McDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest - BelsőMcDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest - BelsőMcDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Étel/italMcDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Étel/italMcDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Külső képMcDonald's - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Külső kép
Szörnyű 2023. november 28.barátokkal járt itt
Leültem egy asztalhoz, ami tele volt kaja maradékkal. Kedvesen megkértem a takarítónőt, hogy törölje le, majd leteremtett, hogy miért ide ülök, vannak tiszta asztalok. Még neki állt feljebb. Majd elmondtam, hogy nem kell így beszélnie, én csak teljesen normálisan megkértem. Erre meghallgattam ugyanezt, ugyanezen ki, ha én nem stílusban.
Átlagos 2022. november 8.egyedül járt itt
Rájöttem, hogy egy héten belül kétszer is reggeliztem itt, és még csak értékelésre se méltattam ezt a helyet. De hogyan jut az ember ide? Például vérvétel. . . nem ehetsz, mert az befolyásolja az eredményt. Kiszabadulsz a rendelőből, na, most már szabad, akkor mit együnk? Ott van szemben az. . . és így.
Szörnyű 2022. április 21.egyedül járt itt
Többnapos salátát kaptam. A hús is romlott volt! Hihetetlen, hogy ezt egy ilyen üzletlánc megengedheti magának.
Gyenge 2021. szeptember 22.egyedül járt itt
Túl vannak terhelve.
Nem először jártam itt és az esetek 80%-ban (elvitelre vagy helybenfogyasztásnál is), ahogy kinyitottam a csomagolást a saláta, aminek a szendvicsen lenne a helye, szendvics körül volt és az ember ölében landolt minden.
Átlagos 2018. október 4.egyedül járt itt
Mentem a Móricz Zsigmond körtéren, itt mindig zaj van, a forgalom zaja, vagy a gyomrom korgott, vagy a McDonald's sírt, hogy ő milyen központi helyen van szem előtt, aztán itt még nem is értékelte senki. Máskor is jártam itt, semmi különös. . . Most éppen az iskolakapuk délutáni kinyílta után, tele volt a hely délutáni gyerekekkel.