romló színvonal

Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér BudapestNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest a térképen

Átlagos 2013. áprilisban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2013. április 11.
Évek óta járok erre a helyre és mindig maximálisan meg voltam velük elégedve. De amit 2013. 04 .06.-án tapasztaltam, az némileg visszavetette a látogatási kedvemet.
Az ízek változatlanul finomak és a választék is bőséges.
Azonban a személyzetre mindez nem mondható el. A pult mögött álló 4-5-6 lány közül egy szolgált ki, egy néha besegített, de a többiek csak fecsegtek. Sose kellett sokat sorban állni, mindig 2-3 mikróban melegítették az ételt, most egyre vártunk sorba. A kért ételeket összekeverték. Pl kértem 2 barackos palacsintát egy tányérra és egy túrós-gyümölcsös palacsintát a másik tányérra, erre az egyikre tették a barackos+túrósta másikra egy barackost. És nem szedték szét, amikor kértem, hanem közölték osszam el én. Csak utólagos kérésemre tudták elmondani, melyik tányéron mi van, de csak úgy, hogy kihajtogatták a palacsintákat (hát ezt én is megtehettem volna).
A turmixban sem volt tej, és amikor kicseréltettük, akkor löttyent bele csak valamennyi a víz helyett.
Remélem újra a régi lesz a szolgáltatás színvonala, mert így sajnos máshova fogunk pártolni.
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló

Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér további értékelései

2022.04.15a párjával
Elég lepukkant hely. A falon a vakolat pereg le, az asztalok régiek, műanyag csíkokon kell átvergődni magad, ha be vagy ki akarsz jutni. A palacsinta pedig egy felmelegített maradék benyomását kelti.
2019.08.12barátokkal
Városnézés .. Beiktatva a palacsintázó... Régen voltam, de most egy kis csalódást okozott, fogjuk nagy forgalomra é s nyári melegre..Sor é külföldi hangzavar.. Sós, édes, minden félé.. Aránylag mérsékelt árban.. 250 Ft... A tálalás- gusztusos, porcukorral megszórva késsel villával hamar.. Az...
2019.06.08a párjával
Utazásból hazatérve farkaséhesen beestünk Nagyi palacsintázójába. Először valami édességre gondoltunk, de az étlapon megláttuk a kétféle finom leves ajánlatukat. A gulyásleves és a tárkonyos raguleves olyan dús, ízletes volt, hogy utána már nem is tudtunk mást enni. Kellemes vacsorázás volt a...
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra