Kellemes környezet, remek mediterrán konyha

Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest a térképen

Kiváló 2017. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 1.
Nem rég fedeztük fel az éttermet,de rögtön két egymást követő alkalommal is visszatértünk. Remek ételek, figyelmes kiszolgálás! Személyes kedvencem a milánói borda, ilyen finom, omlós rántott húst, aminek a panírja is kiváló nagyon ritkán kapok étteremben. Fiam, bárány gyrost rendelt ami szintén nagyon ízletes volt. Egy apró kifogásom volt, csak: első alkalommal marhahátszínt rendeltem gombaraguval ami ízlett, de megkérdezhették volna, hogy a húst mennyire süssék át, én közepesen szeretem ez pedig teljesen átsült. Az italok is finomak voltak, a házi limonádé különösen ízlett. Ajánlom a helyet minden arra járónak!

Pizza Paradicsom további értékelései

2024.05.15barátokkal
Bármelyik napszakban mész, jól fogod magad érezni. Egy késő esti koncert után is be tudunk ülni bármikor a barátokkal. Mi koktélozni szoktunk és nem ritka hogy eszünk valamit. Az a fantasztikus, hogy akár éjjel kettőkor is friss ételt ehetsz. A pincérek kedvesek.
2022.01.18egyedül
Többször nézegettem ezt a helyet, de mindig sok vendég van. Most mégis úgy döntöttem, hogy megkóstolom a pizzájukat, mert csak jót hallottam róla. Elvitelre kértem és hamarosan kézhez is kaptam, pedig most is elég sok helyben fogyasztó vendég volt. Tényleg nagyon jóízű volt és az ára is megfelelő.
2021.08.04a párjával
A juhtúrós pizzájuk isteni! Viszont ha nem várt csótányt szed ki a szájából az ember a szelet végén, akkor az már undorító! Telefonon jeleztem, elnézést kértek, de ennyi. Kidobtunk 3500 forintot, egy szelet fogyott el, bár az se fogyott volna! Többet nem rendelünk, az biztos.
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2026.05.04-ig
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással