Saigon Food Vietnámi Étterem Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Saigon Food Vietnámi Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2016. április 17.barátokkal járt itt
Valamikor itt egy igazi finom Thai kis étterem volt kedves kiszolgálással és nagyon finom frissen készített ételekkel! Rendkívüli választékos ebéd menüvel sokat jártam ide kollégákkal ebédelni! Elkerültem a környékről! Most egy vietnami étterem van a helyén meg lepett a látvány hogy már nincs itt! Mondtam próbáljuk ki!
Kiváló 2016. március 3., kollégákkal járt itt
Kollégákkal kerestük föl ebédidőben a kis éttermet. Más, belvárosi keleti éttermekhez képest viszonylag kedvező áron árulják az ételeket. (1200-1500 Ft) A belső dizájn nem különösebben megragadó, de jó pont, hogy remek a szellőzés, egyáltalán nem lesz konyhaszagú az ember ruhája. A tavaszi tekercs ropogós, átlagos, jól megy mellé az édeskés rizsecet.
Saigon Food Vietnámi Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
Ez az üzlet régebben thai étterem volt. Ott is jártam néhányszor,de az nem tetszett. Gondoltam most,hogy Vietnámi lett adok egy esélyt. És milyen jól tettem. Maga a belső dizájn semmi extra, egyszerű kisvendéglős. De itt nem az a lényeg. 2 féle/adag Pho-levest kértünk, és egy adag rákos üvegtészta salátát. 1. Pho-csirkével,2.
Saigon Food Vietnámi Étterem Budapest - BelsőSaigon Food Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapSaigon Food Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italSaigon Food Vietnámi Étterem Budapest - BelsőSaigon Food Vietnámi Étterem Budapest - Étel/ital