Szeged Vendéglő Budapest

Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Szeged Vendéglő Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. október 1.egyedül járt itt
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. Csak muszájból javaslom.
A pincérek elszálltak maguktól, lekezelőek. Nem sikerül átadni, h figyelnek rám.
Gyenge 2022. november 24.a párjával járt itt
Kora este értünk az étteremhez, ahol foglalásunk volt. Szerencse vagy nem, de több turista csoport is éppen akkor volt ott. Így a hangulat az élő zenével egészen kellemes volt, viszont a felszolgálók inkább a valutát részesítették előnyben (mi hátra maradtunk a felszolgálásban). Az étel nem volt ici-pici adag, de a székelykáposzta nem is volt finom egyáltalán.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2022. április 4.egyedül járt itt
Azt nem tudom, miért nem jártam itt évtizedek óta. Próbálom megfejteni. Mindig itt van az ember orra előtt, de valami (jogos? nem jogos? ) kép él az emberben, hogy ez valami gazdag turistáknak működő lehúzós rablótanya, ahol azért annyira jól nem is főznek. Gulasch-chikos bóvli. De nem tudom, mire emlékszem. Gellért szálló sarka.
Szeged Vendéglő Budapest - Külső képSzeged Vendéglő Budapest - Étel/italSzeged Vendéglő Budapest - Étel/italSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - EgyébSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - BelsőSzeged Vendéglő Budapest - EgyébSzeged Vendéglő Budapest - Belső
Gyenge 2018. december 15.a párjával járt itt
Éhesen kerestünk megfelelő helyet ahol egyszerű, de finom késői ebédünket szerettük volna elfogyasztani,ezért betértünk a külsőre hangulatosnak tűnő étterembe. Az árakat ismerik, de ilyen drágán ilyen pocsék kaját még nem ettünk, ha ízletesek lettek volna a megrendelt fogások nem sokalltam volna a számla végösszegét de gyomorrontásért.
2018. november 25.családjával járt itt
Egy könnyű ebéd céljából kerestük fel a helyet. Szívélyes volt a fogadtatás, egyből egy szabad asztalhoz kísértek, máris hozták az étlapot és itallapot. Az evőeszközök kicsit megkopottak voltak. Az ár / érték arány tekintetében picit el voltak szaladva az árak más hasonló hellyel összehasonlítva.