Pizza a Keletibe

TRIO Pizza - Keleti Pályaudvar BudapestTRIO Pizza - Keleti Pályaudvar Budapest a térképen

Átlagos 2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 26.
A Trio-ban nem szoktam csalódni, most is azt kaptam, amit vártam. Volt még 10 percem a vonatig, gyorsan vettem két szelet pizzát. Egy szalonnás csipőspaprikást és egy sonkás kukoricást. Finom vékonytésztás pizza, alig pizzaszósszal. A feltét attól függ épp hogy sikerül felvágni a kört. Most kifogtam egy bő és egy kevésbé bő feltétest. A papírtasakban, amiben adják beleragad mindig a sajt, mert előtte kicsit bedobják a sütőbe. A kiszolgálás értékelhetetlen, mert nem hogy nem köszönt a lány, de még rám se nézett. De hát nem is miatta mentem.
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

TRIO Pizza - Keleti Pályaudvar további értékelései

2024.05.15egyedül
Akar mikor vasarolok itt, a pizza szelet friss, ropogos! A szendvicsek is nagyon finomak, legkozelebb a gyrost is kiprobalom! Csak ajanlani tudom
2024.05.15egyedül
Minden az elvárásoknak megfelelően zajlott, az étel bőséges, finom és a Keletihez képest olcsó volt, a kiszolgáló hölgy pedig kifejezetten kedves. Az állomásokon a kajáldák mindig lelombozóak, de ez a hely tele volt élettel és jó kedvvel. Köszönöm ezt a pozitív példát! A jalapenos pizzás lány
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz