Bécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest

3,2
vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - Üllői út BudapestBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Bécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest vélemények

Szörnyű 2022. december 10.egyedül járt itt
Tegnap, szakadó esőben úgy gondoltam, meglepem magamat egy jól eső bécsiszelettel, csak citrommal. . . Az Üllői úti Bécsiszelet vendéglő már többször is hozta a szintet. Még Covid előtt voltam utoljára. Megérkezve meglepődtem, mert óriási kocka alakú ételfutár-hátizsákokkal jöttek kifelé vizesen, különféle szállítók, akik elállták a bejáratot.
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Átlagos 2022. november 16.egyedül járt itt
Nem volt benne semmiféle tervben, egyszerűen csak jöttem gyalog a Klinikák felől az Üllői úton a Kálvin tér felé, aztán meglátjuk, mit dob az élet. Ilyenkor az úr angyala, aki szorgos kis szárnycsapásokkal mindig az ember feje fölött suhog, befékez és evezőtollaival mutogatja, hogy ide, ide! Jó.
Bécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Üllői út Budapest - Étel/ital
Gyenge 2017. április 2.barátokkal járt itt
Majdnem üres volt az étterem, ennek ellenére 2 óra múlva még mindig a számlát vártuk. Anleves és a főétel között kb. 3/4 óra telt el, a ragulevesben 4 darab hús volt, egyébként tűrhető volt, csak azon gondolkodtam, hogy minek fizetek ki ezért ennyi pénzt, amikor bármelyik gyenge pillanatomban jobbat tudok főzni.
Kiváló 2016. november 6.családjával járt itt
Családi estebédre érkeztünk, isteni borjúból készült bécsiszeleteket ettünk (a saláták ízesítésén még lehet javítani), a somlói is isteni volt. Mindez nagyon elfogadható áron, kellemes (finoman retro :D) környezetben, kedves kiszolgálással. Egyedül az üveges búzasör nem ízlett igazán, de ez nem a hely hibája :) Azt hiszem elég sokat elárul, hogy délután fél6 körül is félig tele volt a hely. Köszönjük!