Gerand Hotel Griff Junior Budapest

4,3
a 435 budapesti szállás közül
Hostel

Gerand Hotel Griff Junior Budapest bemutatkozása

A Hotel Griff Junior a főváros budai oldalán található, jó közlekedési lehetőségeket kínálva. Az M1és M7 autópályákról könnyen megközelíthető, tömegközlekedéssel pedig a 49-es, illetve 19-es villamossal, vagy a 7-es és a 173-as busszal érhető el könnyen.

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Gerand Hotel Griff Junior Budapest vélemények

Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
5o éves házassági évfordulonkat ünnepeltük a Hotelban,álmunkban sem gondoltuk volna, olyan meg lepetésben volt részünk. Mikor beléptünk a szobába,rozsaszirommal volt beszorva a francia-ágy,egymásra néztünk és sírtunk örömünkbe,tehát csódálatos volt
és felejthetetlen,köszönjük. Varga János és felesége
2013. október 28.barátokkal járt itt
A reggeli lehetne egy kicsit változatosabb, mert sokadszorra egy kicsit unalmas ugyanaz a választék. Ezenkívül lehetne törülköző is a szobákban, ez máshol általános. Ja és a radiátoron nem volt szabályzó gomb, a fűtés meg ment ezerrel. Ezektől függetlenül jó volt, aki nem luxusra vágyik, azoknak biztos megfelel.
2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Tetszett a tisztaság a kényelmes szoba. A recepciós úr igen kedves volt velünk. Van tv szoba, lift, wifi. Jó volt a friss, tiszta ágyneműben aludni. A szállás nagyon jól megközelíthető és kb. 10 perc alatt elérhető a belváros. A kis unokám imádta a metrózást. Ami nem tetszett, az sem a szállóval kapcsolatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 25.kollégákkal járt itt
A munkahelyem itt szállásolt el. Nekem pozitív tapasztalataim vannak a hotellel kapcsolatban, annak ellenére, hogy nem egy fényűző hely. Tiszta, tágas szobák. A reggelit helyben kínálták, nem volt nagy választék, de mindig elég volt. A személyzet figyelmes. Jó érzés volt itt lakni. Szerintem jó az ár/érték aránya is. Jó a megközelíthetősége. Bátran ajánlom!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Eddigi legjobb hely szerintem,ahol megfordultam életem során. Kényelmes,tágasak a szobák. Bármikor nagyon szívesen visszamennék,akár több napra is. Megközelítése is számomra könnyű volt,és nagyon tetszett,hogy nem zavart meg senki a pihenésben minket a párommal. És ezekhez olcsón jutottunk hozzá. Egy szóval minnden rendben van ezzel a hotellal.