Így is ismerheted: Palatinus Gyógy-, Strand- és Hullámfürdő
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Palatinus Strandfürdő BudapestPalatinus Strandfürdő Budapest

Palatinus Strandfürdő Budapest bemutatkozása

A margitszigeti Palatinus Gyógy-, Strand- és Hullámfürdő vízellátását a Margitsziget fúrt termál kútjai biztosítják. A „Szent Magda gyógyvíz” kis sókoncentrációjú, nátriumot is tartalmazó kalcium-magnézium-hidrogénkarbonátos termálvíz.

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Palatinus Strandfürdő Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.barátokkal járt itt
Tökéletes kikapcsolódás gyerekeknek és felnőtteknek. Mindenki megtalálja a maga igényének megfelelő időtöltést a strandon belül. Én nagyon szeretem az élmény medencét. Nagyon sok fajta élmény elem van és mindig odafér az ember hozzá, még, ha teltház is van. A gyerekeknek nagyon jó a csúszda, ami ingyenes és a hullám medence. A régi barna gyógyvizet hiányolom.
Palatinus Strandfürdő Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 14.egyedül járt itt
Imádok ebbe a fürdőbe járni, és már egész évben lehet menni fürödni. Jó a hullám medencéje is.Mindennel meg vagyok elégedve. A víz mindig nagyon kellemes. Én egy kicsit azt hiányolom csak hogy már este 7 kor zárnak.Nagyon kevés nap volt csak hogy este 8 ig volt nyitva.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Palatinus Strandfürdő Budapest - Egyéb
Átlagos 2018. február 27.egyedül járt itt
Már nem csak nyáron élvezhetjük a "Palát", a tavalyi szezonzárás után is maradt látogatható része. Egy beltéri gyerekmedence, egy termálmedence masszírozós elemekkel, egy kültéri termál és egy kültéri úszómedence is használható egész évben. (Az előző hozzászólás kiegészítéséül: a zárt medence mellett induló folyosón, fedett helyen el lehet jutni a szabadtéri medencékig!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. november 13.a párjával járt itt
Egy novemberi zord napon kerestük fel a Palatinus Strandfürdö termal fürdörészét. A fürdö most egész évben nyitva tart, 2 uszomedence üzemel kint, és belsö termálmedencéket is lehet igénybe venni. Az idén az egész fürdö nagy frissitésen, átalakitáson esett át ami nagyon indokolt volt már sok éve.