Öreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Öreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2023. augusztus 25.egyedül járt itt
Belegondoltam, hogy vannak szemfülesek, akik betérnek egy pékhez egy száraz kiflicsücsökért és leértékelik, én meg sokszor nem is jegyzem meg, ha valahol futtában elnyalok egy fagyit vagy megiszom egy kólát. Na, de most másképp van ez, mert ide igenis bementem inni egyet, igaz, hogy egy étterem, mint kiderült, de azért kólát is szívesen kiadtak nekem.
Öreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - Külső kép