Kisgaras Söröző & Ételbár Cigánd

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Kisgaras Söröző & Ételbár Cigánd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 29.egyedül járt itt
Nehéz olyan rangsort felállítani, hogy melyik volt életem legpocsékabb étele, de ez keményen versenyben van. Kulturbolyongás, aztán amikor egész nap élményekkel vagy tele, sokszor elfelejtesz ebédelni is. . . és egyszer csak nagyon éhes leszel. Ilyenkor jó alacsonyra teszed a lécet. Hopp, itt egy ilyen falatozó-féle, álljunk csak meg gyorsan!
Kisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - Külső képKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - Étel/italKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - EgyébKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - EgyébKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Átlagos 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Kicsi település ,érdekes emberek,meglepődve néztek bennünket helyi lakosok akik vendégek voltak az ételbárba,sörözőbe,dohányboltba-hogy megálltunk mert nagyon éhesek voltunk-látták hogy idegenek vagyunk.
Kisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - Külső képKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - EgyébKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - EgyébKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - EgyébKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - Étel/italKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - BelsőKisgaras Söröző & Ételbár Cigánd - Külső kép