Emlékpark Csernely

Emlékpark Csernely
Emlékpark CsernelyEmlékpark Csernely
Emlékpark CsernelyEmlékpark Csernely

Emlékpark Csernely bemutatkozása

A 2010-ben létrehozott csernelyi Emlékpark érdekessége, hogy a kopjafák a hét vezért jelképezik, melyeket úgy helyeztek el, hogy a Szent Korona alakját idézzék. A kopjafákat Törő György fafaragó készítette.

Aliz Villa Szilvásvárad - Napi árak reggelis ellátással
Aliz Villa Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Emlékpark Csernely vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 9.egyedül járt itt
Csernelyre meg úgy kerül az ember, még ha nem is akar idejönni, hogy a ravasz telefon, ami eluralkodik a léteden, tudtodon kívül idevezet. A Nyugati tanítvány sztúpához akartam menni, hát az útvonalvarázsló azt mondta, menj erre, aztán majd csak lesz valami. Ha meg nem vagy ismerős környéken, hát persze, hogy szót fogadsz neki.
Emlékpark Csernely - Külső képEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - Külső képEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - EgyébEmlékpark Csernely - Külső kép