Étterem teszt 304.- inyenceknek

Leroy Café Debrecen DebrecenLeroy Café Debrecen Debrecen a térképen

2019. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. július 6.
Névnapot ünnepelünk,s a családi hagyomány szerint az ünnepelt választ éttermet. Ezért ülünk most a Leroy Cafe éttetemben,ahol 14,30-ra foglalt asztalunk van.Tömeg nincs,aki teheti elmenekült a városból a hőség elől.

Érkezés 14,35-kor.
Emberünk leteszi az étlapot,és felveszi az italrendelést.
Az étlap kifogástalan.
Komoly éttermeknek is becsűletére válna,olyan ínyencségek kaphatóak. Nincs okom morogni,mert magyaros ételek is kaphatóak. A marhahúsleves zöldségekkel,és hússal,15 perc alatt megérkezik, igaz külön kértem,de normális adag,erős paprika kisérettel. A leves forró,ahogy kell,jóizű adalékokkal,de nem a klasszikus húsleves zsírkarikákkal. A 990 ft-ot megéri. A házi -málna -limonádé közben megérkezik, a jégkockás frissitő nagyon finom.
A főételek 15,14-kor megérkeznek,nagyon dekoratív tálalásban. A jambalaja(a spanyol paella kreol változata fűszeres paprikás,kagylóval,a spenótos ricotta (töltött) csirkemell,és az én borjú bécsim. Az ételek mennyiségre korrekt adagok,mire legyűrjük,teljesen jóllakunk,csak egyikünk kér desszertet,de a pisztáciás madártejet elcsomagoltatja.
Kávét kérünk,hárman három félét,egész költemény érkezik,ők a cafe nutella,a santo capuccino és az én dupla espressom. Érdenes a fotókat megnézni.Egészen jó kávé,de nem túl erős.
Számla jön,a felszolgáló harmadszor is elfelejti közölni,hogy a számla 10 % szervízdijat tartalmaz,ami ugye 2,548 ft! Okulva a tavalyi tesztből,erre rákérdezünk,s igy fizetünk 28,500 ft-ot,ami 3 főre még úgy is sok,hogy ebben likőr,sörök,kávék is benne vannak. A 2 deci marcipános krémleves és az én húslevesem 990 ft,ez teljesen korrekt,igaz én fél litert kaptam ennyiért,mert külön kértem hogy ne 2 deci levest hozzon ki. A tál jambalaja 4,690 ft !,a spenótos ricotta 2,490 ez még rendben,az én borju bécsim 4,290 ft! Két közepes szelet,10 szem krumplival. Két korsó búzasör 1,960 ft,egy dupla kávé 880 ft,egy Heineken 690. Egy kóla 390 ft. Szóval drága hely. Tisztasággal nincs gond,hangulatos hely,a felszolgáló fürge,a pincérhívó az asztalon működik,kipróbáltuk. A konyha gyorsabb lett,az ételek jó minőségüek,az ár/érték arány csak 3 csillagot kap. Súlyos hiba,hogy továbbra sem jelzi a felszolgáló a szervizdijat fizetés előtt,a vendéget akkor sem tegezzük,ha egykorú vagy fiatalabb mint a felszolgáló!
Sok pozitivum van,tavaly óta is van kedvező változás. Az étlap választékos,jó étterem ,a kifogásokkal is ajánlom mindenkinek.
A kiváló minősités az árakon és a szervízdíjon csúszott el!
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8,5/10 pont
Hangulat:Kiváló
Leroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Külső képLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - EgyébLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étlap/itallapLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Külső képLeroy Café Debrecen Debrecen - Külső képLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - BelsőLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - EgyébLeroy Café Debrecen Debrecen - Étel/italLeroy Café Debrecen Debrecen - Belső

Leroy Café Debrecen további értékelései

2022.04.23családjával
Mi szeretjük!Néha lehetne egy kicsit az étlapot sűrűbben újítani,az elmúlt évekhez képest vissza-vissza esett a népszerűsége. Az ételek szépen tálalva,finomak is,a limonádéban sem csalódtam.Visszatérünk olykor tesztelni.
2018.10.10gyerekekkel
Figyelmes kiszolgálás, kiváló ételek. Debrecen belvárosában egy igényesen kialakított környezet
2018.06.30családjával
......idő kell. Ez szombati ebédünk mottója. Szoros a program,ezért reggel asztalt foglalunk. A sarokban kapunk helyet,kiváló helyen,a hely klimatizált,nagyon hangulatos. Étlap dekorativ,van 8 féle leves,többféle főétel,lehet választani. Meg is tesszük,miután emberünk felveszi a rendelést...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással