A vár nyúlvány a völgyben

Szondi Kiállító tér és Turisztikai Központ DrégelypalánkSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk a térképen

Érdekes 2022. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. április 19.
Tulajdonképpen ezt a helyet Drégely várának meglátogatása előtt vagy után kell megnézni. Valamilyen módon kiegészítik egymást, a vár és ez a hozzáadott magyarázat. De a kettő között több, mint 3 kilométer van. Van egy ilyen látványos múzeumféle Drégelypalánkon, ami vagy útba esik neked a vár felé, vagy nem. De nem árt, ha tudsz róla. Amikor mi ott voltunk, akkor egy nagyon lelkes fiatalember, egy hites hagyományőrző fogadott minket, mi voltunk az egyetlen vendég, ezért be is lettünk ültetve a moziba. Kisfilmek vannak, amik a vár, meg a környék történelméről szólnak, csak ülni kell és inni az információt. Meg is néztünk egyet frissibe. Azután van itt egy félig-meddig összehordott tájházféle is, nem túl rendezett, de a történelmi kiállítás annál inkább, feltétlenül megér egy sétát. Ha szerencséd van, még a büfé is nyitva van, fel is frissülhetsz. Nem elkerülni, bemenni!
Szondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - Külső képSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - BelsőSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - EgyébSzondi Kiállító tér és Turisztikai Központ Drégelypalánk - Egyéb
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig