Pataji nyalakodás

Kovács Cukrászda DunapatajKovács Cukrászda Dunapataj a térképen

2023. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. május 9.
Hosszú volt a nap, volt, ami szép volt és megtaláltuk, volt, ami nem, de hazafelé újra Dunapatajon át vezetett az út, adta magát az ötlet, hogy most már ránkférne egy kis fagylalt. Ez a cukrászda nagy felirattal a főút mentén kínálkozott. Parkolás szemben, láthatóan az emberek ki-be járnak, akkor ez egy nem rossz hely, mi is bementünk, bár gondolom, késő délután a nap fagylaltkínálata már fogytán. De azért még akadt ennivaló. Helyi fogyasztásra, pohárba kértünk 3-3 gombócot, én inkább a gyümölcsfagylaltot pártolom, feleségem inkább a kávés, karamellás, csokis típusokat, szóval nekem jó volt a sárgadinnye, a sárkánygyümölcs meg az eper. A sárkánygyümölcstől nem voltam annyira elragadtatva, elég műszíne és műíze volt, de hát mohó az ember gyereke. Aztán a jobbikból, a sárgadinnyéből repetáztam is, A gombócok 400 forint körül, ma már az nem drága. Kávét is ittam, ha már... hazafelé biztonságot ad, hogy ne bambuljak, bóbiskoljak el. Összességében nem volt rossz élmény, ajánlható!
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kovács Cukrászda Dunapataj - Étel/italKovács Cukrászda Dunapataj - Étel/italKovács Cukrászda Dunapataj - EgyébKovács Cukrászda Dunapataj - Étel/italKovács Cukrászda Dunapataj - EgyébKovács Cukrászda Dunapataj - EgyébKovács Cukrászda Dunapataj - MosdóKovács Cukrászda Dunapataj - MosdóKovács Cukrászda Dunapataj - Külső képKovács Cukrászda Dunapataj - Egyéb
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok
Tavaszi last minute napok
2024.05.22-ig
Waterfront Lodge Dunapataj
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel