Izgalmas felfedezés

Dunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom DunapatajDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj a térképen

Átlagos 2023. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. május 10.
Nos, ha van olyan, hogy Makkosmária, akkor nyilván olyan is van hogy Lakkosmária... mert, barátaim az Úrban, bizony mondom néktek, hogy Dunapatajon megtaláltam! A templomra szép, nagy betűkkel ki van írva, hogy "Már vártalak!", Nos, Jézus vár, Mária vár, hát siessünk is! Rohantam... na, de hogyan várt? Ld. mellékelt ábrák (fotók) alapján. És akkor mi ez itt? Magasabbrendű, tiszteletreméltó egyházi művészet? Horror? Egyházgyalázás? Naiv népi műkedvelés? Vagy jó ez így, ahogy van... De ne mondjak ítéletet, az ő hitük, az ő ízlésük, semmi közöm hozzá. Nos, ilyen gondolatokkal távoztam a helyszínről. De szerintem egy kuriózum... (a hármas nem azt jelenti itt, hogy átlagos, mert egyáltalán nem az)
Dunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - BelsőDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - BelsőDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - BelsőDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - EgyébDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - Külső képDunapataji Magyarok Nagyasszonya római katolikus templom Dunapataj - Külső kép
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok
Tavaszi last minute napok
2024.05.22-ig
Waterfront Lodge Dunapataj
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra