elmegy....

Boldizsár Cukrászda - Tesco EgerBoldizsár Cukrászda - Tesco Eger a térképen

Gyenge 2014. szeptemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2014. szeptember 26.
Én a egri Tesco áruházban lévő cukrászdájukban ettem már fagyit is, ami finom ugyan, de különösebb kulináris élvezetet nem nyújt, illetve a minap édesanyámmal betévedtünk hozzájuk egy sütire is.
A pultban kirakott sütik nagyon szépek, gusztusosak, nehéz volt a választás is. Amikor sikerült, szóltunk az egyik eladónak, hogy rendelnénk, mire az oda jön és valami elképesztő unott képpel rá tehénkedik, szinte ráfekszik a pult tetejére, úgy jegyzetelte mit rendelünk... :P -véleményem szerint nem ez a legillendőbb viselkedés amit az ő szakmájában elvárható..
azt mondta üljünk le majd kihozza amit rendeltünk.
Ez nem sokkal később meg is történt.
Édesanyám egy Boci szelet nevű sütit kért, ez viszonylag friss és finom volt. Az én Sajt torta szeletemről már kevésbé van jó véleményem. Olyan száraz és kemény volt, hogy a villa alig vitte el. Nagyon "folytós" volt és inkább hasonlított egy borzalmasan kiszáradt túró tortához mint egy könnyű és finom sajt tortához :( és még ízetlen is volt.
Elvitelre kértünk Karamellás islert, amikor mentünk el szépen becsomagolva kaptuk ki.
Itthon amikor megkóstoltuk egy újfent borzalmasan kemény, némi érdekes kesernyés utóízzel kísért picit édes de inkább ízetlen borzalmat haraphattunk. Alapvetően csak annak ajánlom aki "bedobna" egy sütit vagy fagyit a fárasztó vásárlás után és nem vár különösebb kulináris élvezeteket
Az áraik a termkeik mnőségéhez képest indokolatlanul magas..
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge

Boldizsár Cukrászda - Tesco további értékelései

2015.02.06családjával
Januárban hétköznapi bevásárlásunkat intéztük, mikor felfedeztük a cukrászdát. Sokan voltak az üzletbe, picit várnunk kellett, de készséges és kedves kiszolgálást kaptunk. A sütik finomak voltak, jó volt tapasztalni hogy nem csak szokványos hanem legalább 8 féle számomra teljesen ismeretlen sütik...
Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza