Kedves Vendégház Eger

Kedves Vendégház Eger
Kedves Vendégház EgerKedves Vendégház Eger
Kedves Vendégház EgerKedves Vendégház Eger

Kedves Vendégház Eger bemutatkozása

Kiváló helyen, Eger zöldövezeti részén, Lajosváros városrészben található a Kedves Vendégház. Egy kiadósabb sétával könnyen megközelíthető a történelmi belváros, és a borimádók is felfedezhetik a Szépasszony-völgy rejtelmeit, csupán fél órás kirándulással.

3Szolgáltatás
Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kedves Vendégház Eger vélemények

2024. március 20.családjával járt itt
Pár napra kerestünk szállást a testvéremékkel, direkt nem szállodába, mert rokonoknál voltunk napközben, igy csak aludni jártunk a szállásra. Egy elég meredek külső képcsőn kellett felmenni a szobákhoz, nagyon kellett figyelni, főleg bőrönddel, cuccokkal. Nekünk volt szerencsésebb a szobánk, mert benne volt fürdőszoba, WC.
Szörnyű 2015. augusztus 1. járt itt
Nagyon rossz tapasztalat. . . Jól hangzó leírás, azonban kiderül, hogy a zöldövezeti elhelyezkedés azt jelenti, hogy kb. 30 lakótelepi lakásból látnak és hallanak mindent, hiszen ezek ablakai a vendégház udvarára és magára a szobákra néznek. Emellett a szálláshely udvarának végében, egy viszonylag kis kennelben tartott kutya folyamatosan ugat (és a kertszomszéd kutyái is).