Margaret Vendégház Egerszalók

Margaret Vendégház Egerszalók
Margaret Vendégház EgerszalókMargaret Vendégház Egerszalók
Margaret Vendégház EgerszalókMargaret Vendégház Egerszalók

Margaret Vendégház Egerszalók bemutatkozása

A Margaret Vendégház Egerszalók központi részén - forgalommentes helyen, egy csöndes, nyugodt utcában van. Az apartman jól felszerelt konyhával 2 felnőttnek és 2-3 gyermeknek nyújt kényelmes helyet. Ezenkívül kétágyas, fürdőszobás helyiség áll rendelkezésre két felnőtt számára. Mindkét helyiség pótágyazható.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Margaret Vendégház Egerszalók vélemények

Kiváló 2018. május 11.a párjával járt itt
Gyönyörű helyszin,udvarias fogadás,nagyon kényelmes szobák,tökéletes hely a pihenésre és a kikapcsolódásra! ! ! Nagyon ajánlom mindenkinek mi már kétszer jártunk itt,ár érték arányban is tőkéletes! ! ! Varázslatos panoráma kilátás a szobákból kiváló szórakozási lehetőségek pld:nyársalás, grillezés,gyerekeknek külön játszó rész!
Margaret Vendégház Egerszalók - KörnyékMargaret Vendégház Egerszalók - EgyébMargaret Vendégház Egerszalók - Környék
Kedves volt Vendégem !

Köszönöm szépen a csodás minősítést. Természetesen én is visszavárom az ilyen kedves barátságos vendégeket.
Üdvözlettel: Pallaginé Margó a Margaret vendégház tulajdonosa
2018. május 16., Pallagi Lászlóné, tulajdonos
2017. május 22.a párjával járt itt
A vendégház jól felszerelt,külön bejárattal.Barátságos vendéglátók,gyönyörű a kert és az udvar.Minden adott a kikapcsolódásra.Sajnos rövid időt töltöttünk itt,de vissszajövünk.A gyógyfürdő is közel van.Margó igazi vendéglátós,ezuton is mindent köszönünk és sok vendéget,jó egészséget kívánunk.
Kedves Vendégeim!

Jól esett az értékelésük. Köszönöm szépen ezt az őszinte minősítést. Szeretettel visszavárom Önöket a Margaret vendcégházba máskor is Egerszalókra.
Szép nyári napot kívánok.
Üdvözlettel: Pallagi Lászlóné
2018. május 16., Pallagi Lászlóné, tulajdonos
Kiváló 2016. október 30.gyerekekkel járt itt
A ház nagyon szép és tiszta, a szoba teljesen megfelelő és kényelmes, az udvar gyönyörű. A vendéglátás kifogástalan, Margó néni nagyon barátságos, kedves és segítőkész. Családias hangulat, páratlan környék, minden tökéletes volt
Margaret Vendégház válasza
Köszönöm szépen a dícsérő szavakat. Önök pedig kedves, örömteli vendégeim voltak.
Jöjjenek máskor is.
2016. november 8., Pallagi Lászlóné, tulajdonos
Kiváló 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Egerszalókon, a Margaret Vendégházban egy hetet töltöttünk férjemmel, csendes, nyugodt és tiszta környezetben.
Nagyon jól éreztük magunkat, a vendéglátók nagyon barátságosak és segítőkészek voltak.

Tapasztalataim:
Jól megközelíthető, családias és tiszta környezet; kiváló vendéglátás.
Ajánlani tudom mindenkinek, aki nyugodt pihenésre vágyik.

U. I: Hálásak vagyunk mindenért.
Kedves volt vendégeim !
Örülök, hogy a Margaret vendégházat választottátok nyaralásra. Ti is nagyon barátságosak és nagyon jó vendégeim voltatok. (Bár én igen szerencsés vagyok, mert minden vendégem ilyen. )Köszönöm dicsérő szavaitokat. Remélem az unokákat legközelebb is elhozzátok. Várlak sok szeretettel vissza Benneteket!
2017. szeptember 25., Pallagi Lászlóné, tulajdonos
Kiváló 2015. január 7.barátokkal járt itt
2014 december 30-jan1-ig voltunk a MARGARET vendégházban családdal. Annyira jól éreztük magunkat hogy úgy döntöttünk nem megyünk sehova szilveszterezni hanem inkább a vendégházban maradunk. Gondolom ezzel sokat elárulok a helyről hiszen mi még csak 30 évesek vagyunk, és nem az otthon ülős fajtából:o)
Egy szó mint száz: menjen mindenki bátran, szép, tiszta.
Kiváló 2014. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
A vendéglátók nagyon közvetlenek,segítőkészek!A szállás nagyszerű, nagyon családias környezet!Jól megközelíthető!Az összes tapasztalatom( a szálláshellyel és a vendéglátókkal a sok látnivalóval) együtt véve nagyon jó!
Nyugot szívvel tudom ajánlani mindenkinek!!!
Margaret Vendégház válasza
Igazán kedvesek, hogy megtiszteltek e szép minősítéssel. Újra várom Önöket sok szeretettel. Azóta is sokat gondolok erre a szép családra.
2014. szeptember 30., Margaret Vendégház, tulajdonos
Kiváló 2014. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
2014 szeptemberben egy kedves és nyugodt környezetben töltöttünk egy hosszú hétvégét. Egy nagyon kedves vendégszerető családnál. Minden tökéletes a családi kikapcsolódáshoz,a szép szobák,a kert,a kiszolgálás. Mi ezért mindenkinek ajánlani tudjuk. Egy három gyermekes család. Mindent köszönünk Margónak és LACINAK ill. Petinek. A Pekk család.
Kiváló 2014. augusztus 31.egyedül járt itt
Aug. 16-tól 21-ig töltöttem napjaim a MARGARET Vendégházban. P. Lászlóné, MARGÓ kiváló vendéglátó, kedves, aranyos, minden téren segítő csodálatos háziasszony. A szoba tökéletes volt, számomra minden téren kielégítő. Na és a kert, az valami fantasztikus. A rengeteg különféle virág egy csoda. A fürdőről is csak jót tudok mondani.
Margaret Vendégház válasza
Nagyon szépen köszönöm ezt a kiváló értékelést. Szeretettel várom Katikát ismét egy ilyen hosszú pihenésre a Margaret Vendégházba. Örülök, hogy segített a gyógyvíz, és annak is örülök, hogy jó sok élménnyel tért haza.
2014. szeptember 30., Margaret Vendégház, Margaret Vendégház
Kiváló 2014. január 23. járt itt
2013-ban kétszer is jártunk Egerszalókon, áprilisban és decemberben, és mindkétszer a Margaret Vendégházban szálltunk meg, azért, mert nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Mindenkinek szívből ajánljuk, aki tiszta, csendes, nyugodt környezetben pihenésre, kikapcsolódásra vágyik. A házigazdák kedvesek, barátságosak, Margitka kiváló, remek háziasszony.
Kiváló 2013. szeptember 11.a párjával járt itt
Egerszalókon a Margaret Vendégházban három éjszakát töltöttünk a férjemmel. A szállásadó vendégszeretete minden képzeletet felülmúlt. Prospektusokat adott a helység nevezetességeiről, turizmus kártyát bocsátott a rendelkezésünkre, melyet több helyen, pl. a fürdőkben használhattunk fel, erre 10 %-os kedvezményt kaptunk a belépőjegy árából.
Margaret Vendégház válasza
Köszönöm én is, hogy ilyen jó és barátságos házaspárral találkoztam. Remélem minél előbb újra felkeresnek bennünket. Szeretném ajánlani továbbra is falunk kincsét, a völgyben lévő gyógyvizünket, melyet télen is ki lehet próbálni, hiszen annyira forró és kellemes a víz, hogy nem is veszi észre az ember, hogy szabadtéren van.
2013. szeptember 17., Margaret Vendégház, tulajdonos