Böngéssz a legfrissebb mórahalmi értékelések között!

Kiváló 2024. április 21. 16:59a párjával járt itt
A szálloda tisztasága,a kényelem,a wellness részleg minden nagyon rendben volt,de amit kiemelnék,az az étterem. Első reggel kértünk növényi tejet,ami ki volt rakva,csak figyelmetlenek voltunk. Ezután odalépett hozzám a Főpincér Úr és megkérdezte,hogy milyen érzékenységünk van. Elmondtam,hogy figyelünk a gluténre és a tejtermékekre a táplálkozásunkban.
2024. április 20. 7:56a párjával járt itt
Többször voltunk már önöknél és a wellness részlegben pihenve a szerb vendégektől nagyon nehezen lehet pihenni a hangoskodásuk miatt. Több magyar vendég is problémának észlelte e fajta viselkedést. Ezen kívűl minden tökéletes volt,de egy csendet kérünk táblával lehet kissé tudnák tolerálni magukat hiszen ez egy pihenőhely.
Gyenge 2024. április 15. 7:30a párjával járt itt
A recepción igazi bunkó fogadott és amilyen szerencsénk volt távozáskor is vele kellett kommunikálnunk. A szállodába belépve mindenki mint egy zombi lenne…Az ételek (megúszós) vagyis amit találunk a konyhában az lesz a reggeli és abból lesz majd valami vacsorára, ízetlen, silány .
Átlagos 2024. április 13. 2:18gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a szálloda és tiszta a wellness részleg és a fürdő jó . Víz hőmérséklete meglepően mindegyik medencének nagyon jó kellemes. A szálloda éttermében volt egy kis incidens az első reggelen, a pincér hangnem és hangszint nagyon nem volt megfelelő ez igen rányomta az első napunkra a rossz hangulatot.
Kiváló 2024. április 9. 9:20barátokkal járt itt
Megérkezéskor a teljes körű információ,barátságos közvetlen dolgozók. Takarító személyzet,segítő kész és precízek. Éttermi ételek és kiszolgálás nagyon választékos és finom és közvetlenek a dolgozók,segítő készek. Köszönjük ,egy élmény volt. Köszönjük a baráti társaság nevében,vissza fogunk térni többször ez meg is beszéltük. Szép napot.
Szörnyű 2024. április 9. 6:05a párjával járt itt
Szobát nem takarították, szemetest nem ürítették. vizet nem pótolták. A személyzet nem volt kellően figyelmes így nem tudtak a vendég kiszolgálásában segíteni. Étkezések során az asztalon lévő már nem használt eszközöket nem szedték le csak akkor amikor erre külön kértem felhívtam a figyelmet. Kevés választék az ételekből. Szakadt fürdőköpeny.
Kiváló 2024. március 28. 1:53barátokkal járt itt
Mi évek óta ide járunk. Előtte más szállást is kipróbáltaunk a faluban. Idén barátokkal voltunk. A szobákat a második emeleten kaptuk, ami idén már felújított volt. A személyzet nagyon kedves. Imádjuk, a wellness részlegét és, hogy közvetlen kapcsolatban van a gyógyfürdővel. Az ételek változatossak. Tisztaság kiváló. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen kikapcsolódást!
Kiváló 2024. március 25. 7:38barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben 3-an barátnők. Érkezéskor a recepciós hölgy részletesen elmagyarázott mindent, kérdéseinkre türelmesen és barátságosan válaszolt, végig nagyon segítőkész volt. A hotel berendezése nagyon szép és tiszta. A vacsorakor a felszolgáló személyzet szívélyesen üdvözölt minket és azonnal kérdezték , hogy mit szeretnénk inni amit pár percen belül meg is kaptunk.
2024. március 9. 7:16a párjával járt itt
A szálloida az elvárásoknak megfelelő volt. Az első vacsora tőkéletesen készített ételekből és bőséges kínálattal rendelkezett. A második este a marhapörkölt és a hagymás sertrés szeletek egyrésze ehetetlen volt. (késel alíg volt vágható). Mintha másik szemályzet dolgozott volna a konyhán. Ezt ma már ennél nívótlabnabb helyen sem engedik meg.
Kiváló 2024. március 6. 17:16a párjával járt itt
Várakozáson felül teljesített hotel. Ilyen jól még nem igen éreztük magunkat, pedig minden évben elmegyünk valamelyik Termál Hotelünkbe. Az ár érték arány nagyon jó! A konyhája príma, a szobák kifogástalanok. Wellness részleg és a közvetlen kapcsolat a termál fürdővel dicséretes. Szívem szerint csillagos ötöst adnék.