Böngéssz a legfrissebb ráckevei értékelések között!

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 16. 9:04csoporttal járt itt
A Duna partján található étterem kiváló pihenőhely. Ráadásul finom ételek, remek kávék és barátságos kiszolgálás. A benti rész is tágas, de a terasz és a part menti asztaloknál a panoráma fenséges
Horgásztanya Vendéglő, RáckeveHorgásztanya Vendéglő, Ráckeve
Gyenge 2024. április 2. 19:41a párjával járt itt
Sajnos nem voltak jó tapasztalataink! A szobában nem működött a mini hűtő és a légkondi, nagyon meleg volt, a radiátort sem szabályozni sem lekapcsolni nem lehetett. Az étkezésnél is voltak hiányosságok. Vacsoránál kicsi volt a választék a népszerű fogásoknál várni kellett, lassú volt az utántöltés!
Kiváló 2024. április 1. 16:51barátokkal járt itt
Pihentető, jó hangulatú három napot töltöttünk el a hotelben. A személyzet kedves és figyelmes volt, külön dicséret a szauna mester /Attila/ által megvalósított programokért. A wellness részleggel mi elégedettek voltunk, bár nem volt túl nagy. . . . A teraszon elhelyezett bútorok lehettek volna tisztábbak, a kisebbik szobában az ágyhoz képest az oldalfalon volt a Tv, ez kellemetlen volt.