Böngéssz a legfrissebb tapolcai értékelések között!

Kiváló 2024. április 17. 15:19a párjával járt itt
Nagyon szép hely, jól éreztük magunkat. Finom ételek voltak. Jó a fürdő is. Szépek a szobák. Kedves a személyzet. Jók a programok a szállodában. Szép helyen van, Tapolca is nagyon szép. Sokat lehet sétálni, kirándulni. Szép a tavas barlang. Adhatna a szálloda ajándékba belépő jegyet a tavas barlangba.
2024. április 14. 15:10a párjával járt itt
Az étteremben az ételek nagyon finomak és változatosak. Az ízekre sokáig fogunk emlékezni. A gyógybarlang nyugalma is nagyon tetszett nekünk. Egy negatívum volt,az utolsó nap mindkét szomszédos szobában éjfél után is hangoskodó a továbbképzésen részt vevő vendégek voltak. A szállodának nem a pihenni vágyókkal együtt kellene őket elhelyezni.
2024. április 7. 19:48gyerekekkel járt itt
Mivel az unokánkkal voltunk a tavaszi szünetben, hiányoltuk a játszóteret, elhanyagolt állapotban, lezárva találtuk. Igen foglalkozás, gyerekprogram sok és jó volt, de az egyéni tevékenységhez egy gyerekbarát helyen az udvari, használható játszótér elengedhetetlen.
Illene a szobákhoz tartozó erkélyek burkolását elvégezni, úgy kellemesebb lenne kiülni kicsit.
Kihagyhatatlan 2024. április 1. 9:07a párjával járt itt
Kellemes órákat töltöttünk el a tónál ,a színes halak látványa lenyűgözött. Jó vol sétálni a tó partján tiszta rendezett . Majd megnéztük a tojás parkot, ami csodálatos volt.
Malom-tó, TapolcaMalom-tó, TapolcaMalom-tó, Tapolca
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2024. március 21. 10:42a párjával járt itt
A Malom-tó sétányon van ez a szép kávézó, tiszta mosdóval. KInt foglaltunk helyet. Kisvártatva jött is a pincér. Kávét, italt és gesztenyepürét rendeltünk. Közben néztük a mellettünk folydogáló patakocskát, feljebb halak is vannak benne. A kávé finom volt a vanilía ízesítéssel, a gesztenyepüré is ízlett a fiúknak. Fizetni viszont be kellett menni.
Rózy, TapolcaRózy, TapolcaRózy, Tapolca
2092
Kihagyhatatlan 2024. március 20. 13:41a párjával járt itt
Kibővült ez a múzeum mióta itt jártunk. Az osztályterem már akkor is itt volt, most már a múzeum környékén talált tárgyak is helyet kaptak, pici kőtár is van a pincében és Batsányiról és Wass Albertről is olvashatunk, láthatunk tárgyakat csillagászatról és egyebekről. Tartalmas, érdekes kiállítás! Március 16. -án voltunk, így ingyenes is volt a látogatás.
Wass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, Tapolca
Kiváló 2024. március 19. 20:35gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk itt,de most sem csalódtunk!Minden renben volt,bátran ajánlom a hotelt Mindenkinek!A sztàrvendéggel, Kökény Attilával remek hangulatban telt a péntek esténk!Köszönjük az élményt!
A Malom-tó környéke gyönyörű és a Tavasbarlang kihagyhatatlan!! Még biztos,hogy visszatérünk...
Átlagos 2024. március 15. 13:59a párjával járt itt
A szemelyzet kedves volt mindenhol. Viszont a wifi a wellness reszen nem mukodott, a benti medence felett malik a festek a falrol, a lampa foglalatok rozsdasak, a mennyezetrol tobb helyen erosen csepeg a víz! A szoba a maga retro mivoltaban rendben volt, viszont a furdokopenyre en varrtam fel mindket oldalra a bujtatokat!
Kiváló 2024. március 12. 10:33a párjával járt itt
Jómagam igényes vendég vagyok, tehát ami véleményt írtam annak nagyon igaznak kell lennie. Mivel egy borbarát társaság elnöke is vagyok, már az első vacsorához is rendeltem bort. Ház bora(? ), hát itt lehetne még javítani. . . A további vacsorákhoz már nem rendeltem.