Meglepetés

Manhattan Burger GyöngyösManhattan Burger Gyöngyös a térképen

2019. februárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. március 5.
Már vagy 10 éve járunk ide és eddig mindennel meg voltunk elégedve. A mai napon viszont egy szokatlan dolog történt.
Megrendeltük, kifizettük, és vártunk, hogy elkészítsék. Várakozás közben a párom azt mondta nekem, hogy sokallja az összeget.
Mikor megkaptuk a rendelést, azonnal megnéztük a számlát. Feltűnt egy tétel. "Garnéla" Tudtommal ez egy rák, de ezt itt
lehet kapni egyáltalán? Lehet, hogy a rendeléseink közül változott valaminek a neve? Vagy csak áremelés volt a legutóbbi
ittlétünk óta? Két hete voltunk itt, csak nem volt azóta ekkora áremelés.
Mivel a párom rendelt és fizetett, bátorítottam, hogy nyugodtan
reklamáljon, ha biztos a megérzésébe. Vissza ment, majd nem sokkal később, pénzzel a kezében jött vissza. Kérdeztem, mi volt.
Elmondta az eladónak, hogy a számlán lévő tétel..... mire az eladó rögtön válaszolt, hogy a majonéz? Elfelejtettem oda adni,
és már adta is volna a majonézt, de a párom mondta, hogy nem majonéz, hanem a garnéla rákot nem kértük. Látszott, hogy az
is oda volt készítve, azt is oda adta volna. Az eladó meglepve mondta, hogy ő úgy értette, hogy garnéla rákot is rendeltünk. A párom
megerősítette, hogy nem, nem rendeltünk. Ahogy kajáltunk, ösztönösen ezen járt az eszünk. Én arra gondoltam, hogy mindenki tévedhet,
főleg egy ilyen nagyüzemnél, ahol a nap minden percében figyelni kell. A párom közben "megfejtette az ügyet".
Először is a tálcáról pont az hiányzott, amit nem rendeltünk. Másodszor, az eladó a lemaradt majonézt akarta volna oda adni,
vagyis másnak is kiszámlázhatott plusz ezt- azt, ez esetben pl majonézt, csak már nem emlékezett, kitől mit vett el. Érdekes
módon, ezek a dolgok ott voltak a pultnál kéznél. És végül a meg nem rendelt termék árát csak kézből kézbe adta, semmilyen
nyoma nem volt az intézmény rendszerében.
Ezek tudatában elég nehéz lenne azt állítani, hogy ez csupán egy egyszerű félreszámolás.
Kérdeztem a páromtól, ezt az akciót, hogy tudja saját javára fordítani az eladó. Azt mondta, szerinte az eladó barátja, hozzátartozója
bejön az intézménybe és a már előkészített ebédet ingyen elé rakja.
Oké, de mi alapján döntötte el az eladó, hogy mi vagyunk azok, akiktől elveszi azt, amit majd a sajátjainak ad oda? Bizonyára
nem néztünk ki úgy, mint akik reklamálnak majd. Meg egy garnéla jobban elvegyül egy nagyobb rendelés között, mint mondjuk egy
kóla csupán hagyma karikák között. Csak, hogy az eladó nem tudhatta, hogy a párom, pályát tévesztett nyomozó, és ő akkor is kiszúr
ilyen dolgokat ha alszik, vagy ha háttal van és mással beszélget. Ez az eset azért súlyos, mert a közelben nyitott a McDonald's.

Manhattan Burger további értékelései

2023.12.09gyerekekkel
Túrázásból érkeztünk, buszra vártunk, éhesek voltunk hát betértünk. Két sajtburger menüt kértünk. A kiszolgálás jó az ízek nagyon el vannak találva számunkra. A hely tiszta. Egyértelműen meglepetés, ha erre járunk újra be fogunk térni. Most szigorúbb voltam az értékeléssel. Mindenkinek...
2020.09.10barátokkal
Ellentétben az előző értékelővel, mi csak most voltunk itt először, de egyáltalán nem voltunk megelégedve. Igaz, mi csak évente egyszer járunk Gyöngyösön és a Mátrában, de a jó helyekre szívesen visszatérünk. Ez nem tartozik azok közé. Az amerikai típusú, de mégis magyaros vetületű burgeres a...
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.01-ig