Mária Panzió Gyula

1,8
a 174 gyulai szállás közül
Panzió minősítés alatt

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.11.29-ig
Hotel Hőforrás Gyula

Mária Panzió Gyula vélemények

Szörnyű 2020. március 1.gyerekekkel járt itt
A felrakott képek alapján egy átlagos szállásnak tűnt a hely, de megérkezéskor hatalmas csalódás volt! A fürdőszoba koszos, a plafon penészes, azt se tudtam a 2 éves kisfiamat hogyan fogom itt megfürdetni? ! Hűtő egy kosz, felszereltség nulla! Fertőtlenítéssel kezdtem a pihenést, hogy egyáltalán a fürdőt használni tudjuk!
Kiváló 2018. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Most voltunk elöször a pici családommal nagyon jó helyen van közel van hozzá minden várak fürdök stb. . . nyugodt hely kedves a tulaj. . sőt hamarabb is mehetünk meg késöbb is jöhettünk ajánlani tudom azoknak akik szeretnének kikapcsolodni nyugalomra vágynak! Szoba pici de 3 személynek bőven elég van külön gyerek ágy konyha fürdő erkélyen kényelmesen lehet reggelizni ebedélni vacsorázni ! ! Csak ajánlani tudom és tuti hogy mi is még el megyünk oda :)
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. június 22.gyerekekkel járt itt
Hol is kezdjem? Megérkezésünkkor abban sem voltam biztos, hogy jó helyen járunk. Kívülről elég lepukkantnak nézett ki a szállás, korhadt kapu, gazos kocsibeálló. Bejelentkeztünk,a tulaj megmutatta a szobát,hogy megfelel-e, maradunk vagy megyünk tovább. Maradtunk. Pici konyha,fürdő,szoba,erkély. Menjünk sorba.