Bocskai István szobra Hajdúnánás

Bocskai István szobra Hajdúnánás
Bocskai István szobra HajdúnánásBocskai István szobra Hajdúnánás
Bocskai István szobra HajdúnánásBocskai István szobra Hajdúnánás

Bocskai István szobra Hajdúnánás bemutatkozása

Az alkotást 2005. december 11-én emelték fel. A 3,14 méter magas szobor Győrfi Lajos, Palmetta Papp Zoltán, Bácsi Lajos és Varga Imre együttműködéseként jött létre.

Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Bocskai István szobra Hajdúnánás vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Érdekes 2024. február 9.egyedül járt itt
Nahát, azt hittem, hogy már minden hajdúváros hajdúbocskaija megvan, de nem, ez még hiányzott. Szóltunk már róla, mindenhol van legalább egy a térségben, hol lovon, hol gyalog. itt éppen a gyalogverzió áll egy elég szép terecskén, buzogánnyal sújt, hogy tudjuk, nem ám addiga. . . szóval az erdélyi fejedelem meg a hajdúk letelepítésének emléke itt is jelen van.
Bocskai István szobra Hajdúnánás - EgyébBocskai István szobra Hajdúnánás - EgyébBocskai István szobra Hajdúnánás - EgyébBocskai István szobra Hajdúnánás - Külső képBocskai István szobra Hajdúnánás - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.