Szent Kristóf Szálloda Hévíz ★★

Hunguest Hotel Helios Hévíz

Szent Kristóf Szálloda Hévíz vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. január 12.a párjával járt itt
2. alkalommal töltöttünk el itt egy hetet, alapvetőleg mindennel meg vagyunk elégedve. Ár-érték arányban kiváló! Konyha kifogástalan, a napi 3x étkezésnél 3 opcióból lehet választani, kinek-kinek szájíze vagy igénye szerint. Az adag bőséges. Egy kis fennakadást okozhat az, hogy a hétvégén nincs vacsora, de a sok étteremben a szálloda környezetében pótolni lehet az étkezést.
Szent Kristóf Szálloda Hévíz - Külső képSzent Kristóf Szálloda Hévíz - WellnessSzent Kristóf Szálloda Hévíz - Külső képSzent Kristóf Szálloda Hévíz - Külső képSzent Kristóf Szálloda Hévíz - Külső kép
Kiváló 2015. július 7.a párjával járt itt
Összesen három alkalommal jártunk Hévízen, és mindig a Szent Kristóf Szállodában töltöttünk el 1-1 hetet. Mindennel meg voltunk elégedve. Udvarias, szolgálatkész volt a személyzet. Kedvesen el is beszélgettek velünk. Tiszta, csendes könyezetben pihenhettünk. A szálloda nagyon jó helyen van,könnyen megközelíthető.
Kiváló 2014. március 20.egyedül járt itt
Kellemes környezet,minden könnyen elérhető,szoba tágas,fürdő szintén,személyzet kedves,segítőkész. Nagyon jól éreztem magam,szoba erkélyére kilépve gyönyörű panoráma tárult elém. Felszerelés,tisztaság, berendezés nagyon szép. PL: Gyönyörű frissen vasalt abrosz az asztalon,poharak csillogtak,függönyök szépek sötétítő ízléses.
Átlagos 2013. november 12.gyerekekkel járt itt
Idén 2. alkalommal töltöttünk itt el 6 éjszakát. Első alkalommal maximálisan meg voltunk elégedve mindennel /ez 3éve volt, augusztusban/. Az étel finom, ízletes, és bőséges volt. Sajnos idén, mennyiségre kevés volt, ami nem lett volna olyan nagy baj, viszont minőségre, azaz ízre, egy 3* hoteltől, és az ártól, nem iskolamenza jellegű ételt várna az ember, és gyerek adagot.
2013. szeptember 24.a párjával járt itt
a szálló jól megkőzelíthető helyen található,az étkezéssel, a gyógykezelésekkel maximálisan meg voltam elégedve, a szoba szép tiszta volt, egy problémám volt az étkezésnél nem volt megfelekő a tájékoztatás hogy hová is kell ülnöm, ez volt az egyetlen problémám, egyébként mindennel meg voltam elégedve, a szállóhoz nem messze kb, 5- 6 perces sétával a gyógyfürdő is könnyen elérhető