Ildikó Vendéglő Igal

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Ildikó Vendéglő Igal vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Jókat írtak erről az étteremről és nem csalódtunk. Érdekes, hogy egy erősen lejtős udvarban van kiépítve. Nem volt tömeg, így rögtön jött is a pincér hölgy. Italok és ételek minden rendben volt, jókat ettünk. Bőséges az étlap. A savanyúságot mindenki maga szedi a pultból kis vagy nagy tálkába. Jó vacsora volt, reális áron!
Ildikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - EgyébIldikó Vendéglő Igal - Egyéb