A felmentő sereg

Művész Kávézó - Art Café KecskemétMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét a térképen

Kiváló 2022. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. december 1.
Amikor már minden elveszni látszik, és legyűri a jókat a filmben az ellenség, akkor, az utolsó képkockák előtt trombitaszóra bevonul a lovasság, a felmentő sereg és megfordítja a csata kimenetelét! Mentem az állomás felé Kecskeméten a szomorú, hideg sötétben, két helyről, az Alibiből és a La Vitából is kivert kutyaként jöttem el, amikor trárááá, ezen a rövid kis útszakaszon betoppant a harmadik kávézó! És mond: vándor, ne hagyd el Kecskemétet haraggal telt szívvel, bűneid bocsánatot nyertek, gyere bé idvezülni a jó melegre! Benyitottam, az arcom elé kaptam a kezemet, hátha itt is kapok a képemre, és reszketve megkérdeztem, hogy esetleg itt tényleg kaphatok egy kávét? Persze, térüljek csak be bátran, szeretettel várnak, itt van, persze van, mindig van kávé, milyen is legyen? Hát így történt. A harag démona spirál alakban kiszállt a szívemből, megbocsájtottam mindenkinek, és örömmel elfoglaltam a helyem a falként szolgáló üvegnél, a magasülőn. A kávé seperc alatt kész lett, és én hálatelt szívvel, zengtem dicséretét. A kávézó nagyon kis dizájnos, egy félbevágott retro buszt szimbolizál a pult, vicces színes kutyák ülnek itt-ott dekorációként, és egyáltalán, művész meg art minden. Szeretettel gondolok rá azóta is!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Művész Kávézó - Art Café Kecskemét - BelsőMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - Étel/italMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - BelsőMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - BelsőMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - Külső képMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - EgyébMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - EgyébMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - BelsőMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - EgyébMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - EgyébMűvész Kávézó - Art Café Kecskemét - Egyéb
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár