Sutus Vendéglő Kecskemét

Sutus Vendéglő KecskemétSutus Vendéglő Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sutus Vendéglő Kecskemét vélemények

2024. január 10.gyerekekkel járt itt
A szilveszterezésről hazatérve az Alföldre megáltunk Kecskeméten. Sikerült találnunk egy olyan helyet ami nyíitva is van az év első napjaiban. Igaz itt csak menüt lehet enni,de az viszont nem akármilyen. Először meglepődtünk,hogy csak menü van a kínálatban. Igaz több féle közül lehetett válogatni.
Sutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étel/italSutus Vendéglő Kecskemét - Étlap/itallapSutus Vendéglő Kecskemét - Külső képSutus Vendéglő Kecskemét - Külső képSutus Vendéglő Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2018. november 24., csoporttal járt itt
40 fős pécsi látássérül csoporttal jártunk a vendéglőben. Egy szeptemberi, pénteki és egy vasárnapi ebédünket szerveztük oda. Már az előzetes egyeztetés során is kiderült, hogy mind a tulajdonos, mind a vendéglő munkatársai, szinte végtelenül rugalmasak, segítőkészek.
2016. október 5.családjával járt itt
Kedves kis hely ez! Most, hogy felújították még csalogat is! A külső fedett teraszon ültünk le a családdal. A padok szűkek, az étterem kialakítása nincs túl jól átgondolva. Egyszerűségre törekedtek, mind a design, mind az étlap terén. Egyszerűségében azonban megvan a bája. A húslevesük összetett, nem spórolós, mindenből frisset használnak, a zöldségekből is.
Kiváló 2016. október 1.a párjával járt itt
A sutus vendéglő nem egy pazar hely. Egy egyszerü, szerény vendéglő. A szerénysége mellett fantasztikus finom ételeket lehet rendelni. Házias ízek, hatalmas adagok, nagyon jó árak. Itt mindenki a neki megfelelő ételeket kaphatja. Itt még soha nem csalódtam az ízekben. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom.
Kiváló 2015. szeptember 26.a párjával járt itt
Három napos városlátogatás érkeztünk Kecskemétre 13 óra után, de még teljes volt a választék. Egyszerű, de tiszta, családias környezetben közvetlen volt a kiszolgálás. Gyorsan megkaptuk a kért ételt, és kártyával is fizethettünk. A menü változatos, egy napon belül is mindenki megtalálja a neki megfelelő ebédet. Ár érték arányban mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2015. január 19.családjával járt itt
Januárban a kecskeméti SUTUS JÓFALAT VENDÉGLŐBEN ebédeltünk családommal, a HAL ÉS VADÉTELEK választékából. Tiszta, kellemes, hangulatos környezetben töltöttük az erre szánt időt. Az ételek finomak, az adagok bőségesek voltak. A kiszolgálás gyors és udvarias. Először ebédeltünk itt, de nem utoljára! Mindenkinek ajánlom. Köszönjük. :)
Sutus Vendéglő Kecskemét - Külső kép