Kehida Vendégház Kehidakustány

Kehida Vendégház Kehidakustány
Kehida Vendégház KehidakustányKehida Vendégház Kehidakustány
Kehida Vendégház KehidakustányKehida Vendégház Kehidakustány

Kehida Vendégház Kehidakustány bemutatkozása

Egész évben várja az üdülni vágyókat a Kehida Vendégház Kehidakustányban. Az élményfürdőtől minössze 900 méterre található szálláshely barátságos, csendes, meghitt környezetben, egy újépítésű család házban kínál pihenési lehetőséget.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kehida Vendégház Kehidakustány vélemények

Kiváló 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Új építésű házikó, tágas beltérrel. Udvaron gyerekeknek van hinta és csúszda. Szép gondozott kert és fedett kocsibeálló. Sajnos a fűtés feláras volt, de igazából a klíma is az szinte minden hol nyáron. A termálfürdő elég messze volt, ezért csak autóval érkezőknek ajánlanám az apartmant.
Kehida Vendégház Kehidakustány - Környék
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Az én születésnapomra a feleségem foglalta a szállást. Nagyon kedves úriember fogadott minket Szülinapi torta a hűtőbe, pezsgő az asztalon, úgy ahogy a telefonban meg lett rendelve.
A vendégház minden igényünket kielégíti, rend tisztaság fogadott. Rendkívül tetszett, hogy az egész házban csak mi ketten voltunk.
Üdv Szenya
Kehida Vendégház Kehidakustány - VendéglátásKehida Vendégház Kehidakustány - VendéglátásKehida Vendégház Kehidakustány - VendéglátásKehida Vendégház Kehidakustány - Vendéglátás
Átlagos 2013. december 27.a párjával járt itt
A környezet a ház rendezett,mi félpanziòt igényeltünk ami nem tetszett a reggeli a hűtőben volt a pékàru 2. 3.
Kiváló 2013. július 18.a párjával járt itt
Párom szülinapjára foglaltam a szállást. Nagyon kedves úriember fogadott minket, elénk jött egy megbeszélt helyre, hogy ne keresgéljük a szállást, hanem odavezetett. Rendkívül tetszett, hogy az egész házban csak mi ketten voltunk, így nagyon meghitté varázsoltuk a születésnapot!
2013. június 9.egyedül járt itt
Ami tetszett: a házigazda tényleg gondoskodott arról, amit a telefonban megbeszéltünk, hogy az udvari bográcsozáshoz mindenünk meglegyen. Köszönet érte. Az étkezés is maximálisan remek volt, amit rendeltünk. Amivel nem voltunk elégedettek: a ház a sok esőzéstől, széltől nagyon lehűlt, nagyon hideg volt és nagyon fáztunk.