Mustang Ranch Üdülőháztelep Kiskunmajsa

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Mustang Ranch Üdülőháztelep Kiskunmajsa vélemények

Gyenge 2019. július 4.családjával járt itt
Nagyon korrekt, segítőkész, csapat van a jonathermalban, onnan kB 600 méterre van ez az apartman, vendégház, gondozott kert szép környezetben, a berendezés megfelelő. Egyetlenegy nagy baj van vele, a földszinten vannak a 2-3 fős apartmanok, a tetőtérben pedig a nagy, ahová ha megérkezik egy bulis csapat akkor senki sem alszik, nagy az áthallás üvöltenek mint az állatok.
Mustang Ranch Üdülőháztelep Kiskunmajsa - SzobákMustang Ranch Üdülőháztelep Kiskunmajsa - SzobákMustang Ranch Üdülőháztelep Kiskunmajsa - Medence/kert
Gyenge 2014. január 30.a párjával járt itt
Nagyon szeretem Kiskunmajsát, már több éve ide járunk nyaralni. Tavaly februárjában lefoglaltam a szállást, majd indulás előtt 1 héttel egyeztettem, minden ok volt. Amikor odaértünk, nem volt meg a foglalás, kb 3 órahossz várakozás után kaptunk a panzióban egy apartmant, ami egy sötét lyuk volt 2db egyszemélyes ággyal, amit a szoba mérete miatt nem tudtunk összetolni.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a szállással. Tiszta,szép,semmit nem hiányoltunk az apartmanból. Tehát összegezve az egészet extra,másnak is tudom ajánlani. Ami a legfontosabb az ár is megfelelő. Szeretnénk máskor is visszamenni. Kiváló hely kikapcsolódásra,a rohanó hétköznapok után. Kedvezmény kaptunk a Lópofa csárdában,15%-ot vacsora fogyasztáskor. Kiváló volt a csárda kiszolgálása is,merem ajánlani másoknak is.