Kunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós

városi Templom közül
Templom
Kunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós
Kunszentmiklósi Református pusztatemplom KunszentmiklósKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness
Tóparti wellness
Vital Hotel Nautis Gárdony

Kunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2022. november 16.a párjával járt itt
Ez nekem olyan kis átverős volt, milyen jól hangzik, mint látványosság, hogy református pusztatemplom, találtunk már nagyszerű kis helyeket, amikor un pusztatemplomokat kerestünk meg, na, ez azokhoz képest semmi érdekes.
Kunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső képKunszentmiklósi Református pusztatemplom Kunszentmiklós - Külső kép