Borostyán Szállás Lenti

Borostyán Szállás Lenti
Borostyán Szállás LentiBorostyán Szállás Lenti
Borostyán Szállás LentiBorostyán Szállás Lenti

Borostyán Szállás Lenti bemutatkozása

Lenti kisváros az ország délnyugati részén, Zala megyében, az osztrák, szlovén és horvát határ közelében, az Őrség-Göcsej-Hetés néprajzi tájegységben található: zöldellő, vendégszerető és biztonságos vidék. Vonzerejét az idegenforgalom, ezen belül is a gyógyvizű fedett és szabadtéri fürdő, valamint a fürdő területén jelenlévő gyógyhatású földsugárzások jelentik.

1Szolgáltatás
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Borostyán Szállás Lenti vélemények

Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
2014 június elején foglaltunk szállást,a tulajdonos már a foglalást követően is segítőkész volt,tartottuk a kapcsolatot a megérkezésig. A megbeszélt időben fogadtak is minket. Csendes környezet,segítőkész,megértő tulajdonos,az élményfürdő pár percre van,a szobák tiszták,mindez megfizethető áron!
Szörnyű 2013. július 16.a párjával járt itt
Idén június végén foglaltam egy éjszakára szállást a panzióban. Délután mikor megérkeztünk,hiába csengettünk nem voltak otthon. Olyan húsz perc várakozás után észrevettünk egy nénit az udvaron,és szóltunk neki n,hogy miért is vagyunk itt! A néni telefonált a tulajdonosnak hogy miért is vagyunk ott,de természetesen az utcán várakoztunk ,mert nem engedett be bennünket.
Borostyán Szállás válasza
Tisztelt Vendégem! Sajnos nem tudok egyetérteni az értékelésével, ugyanis az állításai a megvárakoztatáson túl nem fedik a valóságot! Mi egy négy szobás apartman vagyunk, így egyszerűen átlátjuk a szállás dolgait. Az Önök esetére is világosan emlékszem. Az ágyneműket a párom két nappal az érkezésük előtt cserélte le, a mosdó és a szoba takarítását én személyesen végeztem.
2013. július 23., Borostyán Szállás, nyugodt pihenés