Gulág-emlékmű Lenti

61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Gulág-emlékmű Lenti vélemények

2082
Érdekes 2022. május 3.a párjával járt itt
Erre az emlékműre úgy akadtam rá, hogy éppen egy étterem szomszédságában áll, pontosabban a Rózsakert mellett, ahova esetleg enni igyekeztünk volna, de valamiért ez nem valósult meg. Amúgy Gulág emlékműből sokkal kevesebb van, mint első meg második világháborúsból vagy trianonosból.
Gulág-emlékmű Lenti - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 7 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.