Lipóti kilátó Lipót

Lipóti kilátó Lipót
Lipóti kilátó LipótLipóti kilátó Lipót
Lipóti kilátó LipótLipóti kilátó Lipót

Lipóti kilátó Lipót bemutatkozása

A Parádi-medence csodás panorámáját láthatjátok a Lipóti kilátóról.

Duna-Beach Apartman Kimle - Duna parti pihenés a Szigetközben
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Lipóti kilátó Lipót vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Átlagos 2023. április 11.a párjával járt itt
Hűű, hát ez egy érdekes dolog. . . bejelöltem magamnak előzetesen, mint látványosságot, mert megtaláltam egy weblapon, mint Lipót egyik nevezetessége. . . ööö. . . hát mit is mondjunk, nagyon sajátos. Volt már ebben az országban párcentis kilátó, lomb nélküli lombkorona-ösvény, kis szabolcsi falu a síkságon, tucatnyi kilátóval.
Lipóti kilátó Lipót - EgyébLipóti kilátó Lipót - Külső képLipóti kilátó Lipót - Külső képLipóti kilátó Lipót - EgyébLipóti kilátó Lipót - EgyébLipóti kilátó Lipót - EgyébLipóti kilátó Lipót - EgyébLipóti kilátó Lipót - EgyébLipóti kilátó Lipót - Egyéb