Felhőlovak Mezőhegyes

Szobor
Felhőlovak Mezőhegyes
Felhőlovak MezőhegyesFelhőlovak Mezőhegyes

Felhőlovak Mezőhegyes bemutatkozása

A Felhőlovak című alkotás Kotormán Norbert alkotása. A 2023 áprilisában felállított szobor a Kossuth utcai körforgalomnál található.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely

Felhőlovak Mezőhegyes vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Kihagyható 2024. február 21.egyedül járt itt
Hűű, azért ebben minden benne van. A lámákat nem én találtam ki (sajnos, irigy is vagyok az ötletért), hanem a helyiek is így hívják ezt, meg több cikkben is olvastam már így. Szóval, ezeknek a lovaknak látszó lámáknak vagy lámáknak látszó lovaknak van ám egy alcímük is, az pedig így hangzik, hogy "Nóniusz, Gidrán, Furioso-North Start, mezőhegyesi sportló".
Felhőlovak Mezőhegyes - Külső képFelhőlovak Mezőhegyes - EgyébFelhőlovak Mezőhegyes - Egyéb