Vadvirágos Pihenőhely Mórahalom

Vadvirágos Pihenőhely Mórahalom
Vadvirágos Pihenőhely MórahalomVadvirágos Pihenőhely Mórahalom
Vadvirágos Pihenőhely MórahalomVadvirágos Pihenőhely Mórahalom

Vadvirágos Pihenőhely Mórahalom bemutatkozása

A mi tanyánk Mórahalom központjától 4 km-re, Szegedtől 25 km-re található. Kellemes, nyugodt környezet, pihenésre, horgászásra, közös beszélgetésre, sütögetésre alkalmas terekkel. Baráti családok, munkahelyi közösségek számára, születésnapi, csapatépítő bulira, tréningre is alkalmas.

4Szolgáltatás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Vadvirágos Pihenőhely Mórahalom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. február 13.a párjával járt itt
Több napos mórahalmi fürdőzést tervezve találtam rá erre a szálláshelyre. Kicsit távol van a várostól, pihenésre kiválóan alkalmas. Tavasztól késő őszig, míg az időjárás engedi, ajánlanám családoknak, generációk együtt nyaralásához. Van itt tó, horgászási lehetőség kicsiknek, nagyoknak,hinta, mászóka, grillezési lehetőség, fedett teraszos rész játékokkal.
Vadvirágos Pihenőhely Mórahalom - Külső képVadvirágos Pihenőhely Mórahalom - VendéglátásVadvirágos Pihenőhely Mórahalom - Környék