Piazza del Grano Cafe & Restaurant Pécs

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Piazza del Grano Cafe & Restaurant Pécs vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 18., kollégákkal járt itt
Párom kis munkahelyi találkozójára mentünk ide, vittük a kis babánkat is. Nem egy nagy hely, szóval nagy társaságok könnyen lehet, hogy nem találnak elég asztalt. Sajnos se etető szék, se egy hely, ahol tisztába lehet rakni a gyereket (vissza kellett mennünk a kocsinkhoz), szóval pici gyerekkel sem a legjobb választás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 29.barátokkal járt itt
Röviden és tömören: nagyon jó kis hely.
A terasz hangulatos, az árak budapesti viszonyokhoz képest nagyon barátiak és nem is tudom mikor ettem utoljára ilyen finom pizzát.
A felszolgálók kedvesek, bár azért érezni rajtuk,hogy a hátuk közepére nem kívánják az egészet, de a nők már csak ilyenek,megszoktam. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 5.barátokkal járt itt
Érdemes asztalt foglalni, bár nekünk szerencsénk volt. Péntek este telt ház. Nem véletlen. Kellemes hangulat, fiatalos hely és fiatal, lendületes, figyelmes kiszolgálás. Látványkonyha, így nem kell tartani attól, hogy mi kerül a "levesedbe". A névhez hű olaszos, ételek a pizzától a különleges tengeri herkentyűkig.
Kiváló 2015. november 13.családjával járt itt
Fiatalos, hangulatos hely, valóban remek ízekkel, szenzációs levesekkel...Kedves, udvarias kiszolgálással!
Talán egy apró negatívumot tudok írni, ez a pizzatészta, amit én úgy képzelek el, hogy vékony, ropogós, könnyed, ízes, itt utóbbi kettő tényezővel van bajom, lehet, hogy másnak pont ez ízlik... +++++
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 7.a párjával járt itt
Kezdtem elkeseredni Pécs romló éttermi felhozatalán. . . Nem tudtunk mostanában egy jóízűt enni még a megszokott helyeinken sem. Ezért próbáltuk ki, számunkra újként ezt a helyet, hogy hátha van még remény. . És örömmel jelenthetem, hogy van. Bőséges de nem túlzó a választék,az alapanyagok frissek, az ízek kiválóak mindezt remek áron. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2014. május 28.barátokkal járt itt
Kiváló olasz ételek,kávék,és kiváló pizzák vannak. A kiszolgálás kiváló ,gyors,és kedves a személyzet. Kiváló hely baráti Összejövetelekre,családi eseményekre. Kerthelyiséggel rendelkezik. nagyon szép helyen a a városba,sétáló utca végében. Nyitva tartás hétfőtől- szombatig 10 töl- 22 óráig. Asztalt bármikor lehet foglalni több személyre is.