Napraforgó Wellness Panzió Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Napraforgó Wellness Panzió Pécs vélemények

Szörnyű 2017. november 19.a párjával járt itt
Fárasztó utazást követően megérkeztünk a panzióba, ahol, ahogy az eddigi tartózkodásaink során is, készséggel fogadtak s megkaptuk a szobánk kulcsát, ami a második emeleten helyezkedett el, 23-as számmal. A bőröndöket felhordtuk a lépcsőn, s az ajtót kinyitva tömény cigarettaszag áramlott ki a szobából, egy nemdohányzó panzió nemdohányzó szobájából!
Gyenge 2014. március 26.egyedül járt itt
Március 22. - 26. között töltöttem 2 éjszakát a panzióban. A szoba tisztaságåval nem voltam megelégedve, mint ahogy a recepciós hölgy munkájával sem. Mikor felhasználtam volna a csomaghoz tartozó wellness szolgáltatások közül a szoláriumot, fogalma sem volt, hogy milyen csomagot is foglaltam. Megkérdezte, hány percre szeretnék menni.
Kiváló 2013. június 13.családjával járt itt
Lányom Születésnapját ünnepeltük. Pécset a Napraforgó Wellnes Panzióban. Nagyon barátságos hely . Mindennel meg voltunk elégedve . Barátságos személyzet . A konditerem és fitnesz terem szép
és modern . A wellness részleg is tetszett . Ajánlom mindenkinek aki egy kis kikapcsolódásra vágyik. Mi biztosan el látogatunk jövőre is .