Hitéleti színfolt

Álomvölgy Megvilágosodás Sztúpa PiliscsabaÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba a térképen

Érdekes 2024. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 20.
A sztúpák lassan szerves részei életünknek és kirándulásainknak, a zalaszántói sztúpa például az egyik legnépszerűbb kép és cikk volt az ittjartam netre tett anyagai között. Tömegek szökelltek (1900 ember), hogy mi is voltunk, mi voltunk, itt az oldalon meg csak hét értékelése akad összesen. Más sztúpáknak meg még kevesebb. Pedig van azért az országban jópár, csak kevesen kirándulnak oda. Na, akkor mutatok megint egyet, amit még nem nézett meg eddig senki, a piliscsabait. A felszentelésének idejéről, körülményeiről találtok videót a neten, ha keresitek, én csak a saját élményeimet mondhatom, a másét nem annyira. Szóval Tinnye és Piliscsaba között van valahol Álomvölgy, ott kell lekanyarodni az útról. Nem nehéz megtalálni, nem rossz út vezet oda, pár perc csak az egész. Parkoló is van. Szabadon besétálsz, felmész a kis dombra az erdőig, találkozol az ülő Buddhával, köszönsz neki illendően, felmehetsz a sztúpáig, vannak az odalán imamalmok, azokat forgasd meg, mert különben minek mennél oda, és persze vigyél füstölőt magaddal, mert megszentelt területen jársz, Az a füstölő ne legyen cigaretta, mert nem szabad ott és nem is illik. A sztúpa háta mögött az erdőben van egy kis elkalandozós, elvonulós ösvény, azt bejárhatod, hogy elmerülj a gondolataidban meg a távoli világ hitében. Nyilván nem fogod megrongálni a talált kis tárgyakat, mert nem vagy egy elfogadhatatlan antiszociális tapló. Kirándulsz egyet, tüdődet átmosod a tiszta hegyi levegővel elmédet Buddhával, aztán megelégedve haza is jöhetsz.
Álomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső képÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - EgyébÁlomvölgy Megvilágosodás Sztúpa Piliscsaba - Külső kép
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt